Психотерапевт та Психотерапія

Психотерапевт та Психотерапія

Одного разу учень запитав у старця: «Чи довго чекати змін на краще?»
«Якщо чекати, то довго», – відповів старець.

Бажаєте якісних змін завтра?
Записуйтеся на прийом вже сьогодні!

Психотерапевт та психотерапіяБагато з нас хоча б один раз в житті опинялися в непростій або складній психологічній ситуації. Переживали почуття страху, незрозумілої тривоги, безпорадності, стикалися з проблемами спілкування з близькими людьми, колегами, протилежною статтю. І якщо деякі здатні впоратися з цими проблемами самостійно, то іншим необхідна психологічна допомога людини, яка зможе вислухати, зрозуміти, заспокоїти, допомогти знайти правильне рішення. Такою людиною може стати ваш родич, друг або просто знайома людина, але часом, нам важко відкритися, особливо, якщо нас не хочуть та не можуть вислухати. В такому разі не варто сидіти склавши руки та все глибше занурюватися в депресію, вихід є!

До недавнього часу ми намагалися якомога рідше вимовляти слово «Психотерапія» або «Психотерапевт», тому що в кращому випадку ці терміни викликали лише скептичну посмішку. На щастя сьогодні ситуація кардинально змінилася та переважна більшість наших пацієнтів серйозно працюють з психологами та психотерапевтами. Сталося те, що й мало статися: люди стали розуміти – реальний результат можливий лише при серйозному підході, який спрямований на усунення глибинних причин хвороби. У цьому сенсі психологічну допомогу можна назвати етіотропною, тобто діючим на причину хвороби, лікуванням. У той час як інші методи, не дивлячись на їх високу ефективність, є лікуванням симптоматичним, тобто усувають симптом, а не причину хвороби. Правильно підібрана фармакотерапія- це високоефективний метод, що дозволяє людині вижити в момент загострення хвороби, але лікування на цьому не закінчується, а, навпаки, тільки починається. Будь-яка психологічна травма – це біо-психо-соціо-духовне захворювання, яке вражає всі сфери життєдіяльності людини, без їх ретельної корекції та відновлення одужання неможливо.

Дуже важливо вирішувати психологічні проблеми, тому що природа виникнення величезної кількості захворювань внутрішніх органів та систем тісно пов’язана з психосоматичною сферою. Захворювання, викликані постійними стресами, емоційним перенапруженням, дуже складно піддаються медикаментозному лікуванню та можуть проявлятися знову та знову до тих пір, поки не вирішаться ваші внутрішні психологічні проблеми.

Остеопат+психотерапевт

Рішення психологічних проблемУ нашому центрі ми пропонуємо кваліфіковану допомогу у вирішенні таких проблем:

 • лікування психосоматичних захворювань (виразка шлунка, безсоння, вегето-судинна дистонія, гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, ентероколіт, виразкові хвороби шлунково-кишкового тракту та ін.);
 • лікування неврозів, невротичних розладів;
 • подолання страхів, позбавлення від панічних атак;
 • депресії та тривожно-депресивні стани;
 • післяпологова депресія;
 • вегето-судинна дистонія;
 • усунення наслідків важких стресів, пережитого горя, розлучення, насильства, смерті близької людини;
 • синдром хронічної втоми, неврастенія, невроз нав’язливих станів;
 • порушення сну (безсоння);
 • позбавлення від комплексу неповноцінності, сором’язливості, невпевненості в собі;
 • лікування психічних порушень після перенесених травм, захворювань;
 • з’ясування причин та надання допомоги при сексуальних розладах та ін.

Психотерапевтичне лікування проводитися на індивідуальних сеансах.

Про Психотерапію

Сьогодні психотерапія – це області теорії та практики, що активно розвиваються в усьому світі. У нас в країні до цих пір психотерапія може ототожнюватися або з психіатрією, або з магією та шаманством. У першому випадку у людини виникає страх незмивної плями в біографії, у другому – наївні очікування негайного чуда, що проблеми людини дивним чином може вирішити хтось або щось інше.

ПСИХОТЕРАПІЯ – вплив на хворого психологічними факторами (словом, переконанням, оточенням) з метою лікування або корекції його поведінки. Термін – грецький (psyche- душа, therapeia- лікування). У перекладі означає – лікування душі словом. Найбільш часте визначення психотерапії – особливий вид міжособистісної взаємодії, при якому пацієнтам надають допомогу психологічними засобами при вирішенні виникаючих у них проблем або труднощів психічного характеру.

Почуття провиниПсихотерапію можна визначити також як рішення психологічних проблем людини при опорі на її власні сили та можливості в ході спеціально організованого спілкування. Пацієнт тут виступає як активний суб’єкт свого зцілення.

Якщо питання пацієнта неможливо вирішити за допомогою консультацій психолога, на допомогу приходить психотерапевт.

Консультація психотерапевта та лікування

На відміну від лікарів-психологів, які використовують універсальні прийоми, лікар-психотерапевт застосовує методику певної терапевтичної школи. Вибір методу залежить від глибини та характеру проблеми. Одні лікарі працюють в рамках якогось певного методу, інші беруть потроху з різних методик. В кінцевому підсумку кожен лікар виробляє власний стиль терапії, підбирає найефективніший спосіб реабілітації пацієнта.

Потрібний хороший психотерапевт в Харкові? Звертайтеся в наш Центр! Наші фахівці нададуть психотерапевтичну допомогу в будь-яких проблемних ситуаціях. У своїй практиці ми застосовуємо найефективніші на сьогоднішній день методики – як класичні, так та сучасні. Поряд з ними використовуємо авторські методи, що дозволяють домогтися позитивної динаміки в найкоротші терміни.

Допомога кваліфікованого психотерапевта: методи психотерапії

У психотерапії існує кілька напрямків, серед них можна виділити найбільш значущі:

 • Психоаналітичний;
 • Психосоматичний;
 • Екзистенційно-гуманістичний;
 • Когнітивно-поведінковий.

Кожен напрямок має на увазі застосування певних методів. Всього налічують близько 750 психотерапевтичних методик, серед них:

Послуги досвідченого психотерапевта доступні для всіх!

Ми пропонуємо комплексну допомогу психотерапевта, психолога, остеопата. Наші лікарі – фахівці вищої категорії, що мають великий практичний досвід. Деякі вважають, що кваліфікований психотерапевт їм не по кишені. Ми доведемо вам, що це не так!

Наші фахівці не призначають дорогих та непотрібних обстежень, котрі потрібні лише для «викачування» грошей з пацієнтів. У нашому Центрі вас чекає якісна та недорога консультація психотерапевта в Харкові! Прийом пацієнтів проходить в комфортних умовах, з дотриманням повної анонімності та конфіденційності.

Також доступна послуга психотерапевт онлайн.

Досвідчені лікарі-психотерапевти нашого Центру допоможуть вам налагодити особисте життя, позбутися від хронічних захворювань, підняти самооцінку, знайти душевну гармонію та внутрішню впевненість.

comments powered by HyperComments