Допомога психолога при заїканні

Допомога психолога при заїканні

Допомога психолога при заїканніПричини заїкання, або судом мовного апарату, можуть бути різними – від спадковості до стану нервової системи та особливостей формування мови. Про механізм заїкання та логопедичної допомоги при ньому ми докладно розповіли тут.

Виходячи зі статистики, можна стверджувати, що найчастіше пусковим механізмом для заїкання стають психологічні травми – сильне нервове потрясіння або тривале перебування в емоційно травмуючій ситуації. Таким чином, до заїкання або логоневрозу, найбільше схильні тривожні, емоційно не стабільні, гіпер вразливі, невпевнені в собі люди. І саме тому при корекції заїкання до логопедичних занять, спрямованих на придбання “технічних” навичок (правильні темп, ритм, інтонація та мовне дихання, чіткість звуковимови), необхідно підключати допомогу психолога.

У чому полягає психологічна допомога при заїканні?

Спеціаліст допомагає Вам оволодіти навичками емоційної саморегуляції в стресових ситуаціях, знизити рівень особистісної тривожності, підняти самооцінку та подолати страх мови. Для досягнення цих цілей психолог нашого Центру використовує методи поведінкової, тілесно-орієнтованої та арт-терапії, а також психоаналізу.

Алгоритм допомоги при заїканні в нашому Центрі

Комплексна діагностика: виявити причини та тип заїкання. На основі діагностики складуть індивідуальну програму корекції заїкання. Програма може бути розрахована на термін від 3 місяців до року та включатиме паралельні заняття з логопедом та психологом.

Замовте зворотній дзвінок – ми відповімо на Ваші питання по наданню психологічної допомоги в нашому Центрі та відповімо на всі питання.

comments powered by HyperComments