Мануальна терапія

Мануальна терапія

Мануальна терапія

Мануальна терапія – це набір прийомів фізичного впливу, спрямованих на лікування захворювань хребта та суглобів, а також порушень, пов’язаних з ними.

Важливо пам’ятати, що медична освіта для мануального терапевта обов’язкова.

Мануальні терапевти Центру здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group – це лікарі, які мають великі знання та досвід в травматології, ортопедії, неврології, остеопатії та вміло використовують прийоми мануальної терапії для відновлення функцій хребта. Право займатися таким видом терапії підтверджується спеціальним сертифікатом.

Під час сеансу мануальної терапії лікарі використовують “м’які” методи лікування, міофасціальну мануальну техніку, які добре поєднуються з такими методами лікування, як масаж и остеопатія.


В яких випадках показана мануальна терапія

В яких випадках показана мануальна терапія:

Коли потрібна допомога мануального терапевта

Когда нужна помощь мануального терапевтаДопомога мануального терапевта може знадобитися людині в будь-якому віці. Так, під час пологів у новонародженого може відбуватися так званий підвивих шийних хребців, внаслідок якого відбувається порушення кровопостачання головного мозку, що в свою чергу негативно впливає на його розвиток. Підвивих шийних хребців може виникати та у дорослих внаслідок травм. При цьому відбувається здавлювання нервово-судинних пучків, погіршення кровопостачання окремих ділянок головного або спинного мозку, порушення іннервації органів грудної клітини.

Через травми спини можуть зміщуватися також та хребці грудного відділу. Здавлювання нервів в цьому випадку призводить до оніміння та хворобливих відчуттів в міжреберній зоні, верхніх та нижніх кінцівках або в області грудної клітини. Якщо вправити зміщений хребець на місце, всі хворобливі порушення безслідно зникають, та працездатність повністю відновлюється.

Частіше за інших зміщуються хребці поперекового відділу. Відбувається це через травми, підняття надмірної ваги, слабкості м’язів та зв’язок при низькій руховій активності. При зміщенні відростки хребців травмують корінці спинномозкових нервів, що викликає гострі болі в м’язах нижніх кінцівок, порушення роботи нирок, сечового міхура та кишківника. Відновлення правильного положення хребців усуває всі болісні порушення.

Як працює мануальний терапевт

Зазвичай після огляду та опитування пацієнта лікар проводить кілька функціональних тестів. Для уточнення положення хребців та міжхребцевих дисків використовується також ультразвукове дослідження, рентгенографія, МРТ та КТ.

Тільки після отримання детальної інформації про становище хребців та причини патологічних порушень мануальний терапевт або остеопат обирає метод впливу та визначає курс лікування. Мануальна терапія може доповнюватися  кінезіотерапією, застосуванням ортопедичних устілок, остеопатіею, кінезіотейпуванням, масажем.

Записатися

comments powered by HyperComments