Як відбувається лікування за допомогою остеопатії

Як відбувається лікування за допомогою остеопатії

Як відбувається лікування за допомогою остеопатіїВ остеопатії і діагностика захворювань, і їх лікування здійснюється виключно руками лікаря. Остеопатія не використовує ні таблеток, ні скальпелів, її методи безпечні та ефективні.

Органи та тканини здорової людини мають певну форму, щільність, температуру. Коли в них відбуваються патологічні порушення, ці характеристики змінюються: органи можуть зміститися, збільшитися, стати більш щільними. Саме ці зміни вловлює професійний остеопат, проводячи огляд. Вся справа в його чуйних та тренованих пальцях, які легкими дотиками розпізнають проблемні місця в організмі. І чим раніше було звернення до остеопата в Харкові, тим швидше та простіше можна ліквідувати джерело проблем та вказати організму правильний шлях виходу з кризи. Те, що можна легко виправити в перші години після народження, через кілька років уже вимагає більш довгого та кропіткоговпливу.

Сам лікувальний сеанс частково схожий на прийом у мануального терапевта: Ви лежите на спеціальній кушетці, а лікар працює з Вашим тілом різними дотиками. Глибокі знання анатомії та фізіології дозволяють лікарю-остеопату встановити ПРИЧИНУ Ваших проблем та болю. Його руки здатні відчути те, що часом не вловлюють навіть медичні прилади: напруга м’язів та зв’язок, порушення ритмічності в роботі внутрішніх органів. А вже знаючи ці проблеми, остеопат легко може їх усунути – десь послабити напруження м’язів, знявши тим самим запалення; десь злегка натиснути, відкривши закупорений канал, збільшивши приплив крові та, тим самим, відновити нормальну роботу того чи іншого органу. Після кількох таких сеансів “м’якої маніпуляції” всі системи організму приходять до ладу. Причому для досягнення результату зовсім не обов’язково застосовувати силу, як це часто відбувається на сеансі мануального терапевта, просто треба знати ЯК це зробити. Зачинені двері можна відкрити силою навалившись на неї плечем та вибивши замок. А можна просто вставити та повернути ключ…..

Саме такими м’якими техніками кращий остеопат в Харкові запускає механізм саморегуляції та відновлення організму. Відразу після сеансу Ви можете не відчути якісь зміни в собі. І пов’язано це з тим, що організму потрібен час, щоб звикнути до нових умов свого існування. Це не може відбутися миттєво. Але вже через деякий час Ви почнете відчувати “легкість” в тілі, відчуєте, що щось починає змінюватися всередині Вас, будете стежити за цим процесом. І дуже швидко зрозумієте, що це – позитивні та потрібні Вам зміни, що покращують якість Вашого життя.

Як відбувається лікування за допомогою остеопатіїХтось, прочитавши все вищесказане, може вирішити, що все це нагадує псевдолікування. Адже багато хто вже звик до сеансів мануальної терапії, де обов’язковим є активний та навіть жорсткий вплив на тіло людини. З повною відповідальністю ми можемо сказати: остеопатія НЕ є псевдонаукою. Навпаки, це – дуже практична та логічна наука, заснована на законах біомеханіки. Крім того, мануальна терапія – це лише один із напрямів остеопатії. Остеопатія – це наступний, якісно новий рівень мануальної медицини. Це абсолютно нові технології в медицині, засновані на простому знанні механічних процесів, розумінні того, ЯК відбувається рух наших органів та ЯК вони взаємодіють під час цього руху. Крім цього, ці нові технології засновані на глибоких знаннях анатомії та фізіології, а також на роках наполегливої роботи та тренування чутливості пальців рук з тим, щоб лише легкими дотиками визначати та лікувати порушення в системах організму. Ось, власне, і все! І ніякої містики – виключно наполеглива праця та знання!

Зрозуміло, лікування кожного пацієнта дуже індивідуально. Не варто вважати остеопатію панацеєю від усіх хвороб. На жаль, вона безсила при серйозних порушеннях хімічних процесів в організмі або онкологічних захворюваннях. Але при цьому вона абсолютно ефективна при наявності механічних дисфункцій, на етапі діагностики, післяопераційній реабілітації та в багатьох інших випадках. У країнах, де остеопатія існує вже давно, лікар-остеопат часто виступає в якості сімейного лікаря, який зніме напругу, позбавить від головного болю, вчасно помітить порушення постави у дитини та відрегулює роботу хребта. По суті, остеопатія – своєрідна терапія широкого профілю. Адже дуже часто нашому організму не потрібно ніякого медикаментозного або хірургічного втручання. Йому лише досить злегка допомогти, “підказати” та направити на правильний шлях. А вже сам організм, будучи вкрай мудрою системою життєдіяльності, що складалася мільйонами років, по-гідності оцінить допомогу професіонала та знайде максимально ефективний спосіб її використовувати для власного відновлення.

comments powered by HyperComments