Остеопатія – принципи та напрямки

Остеопатія – принципи та напрямки

Ви повинні знати анатомію та фізіологію, але коли ви кладете руки на тіло пацієнта, ніколи не забувайте, що в ньому живе жива Душа

“Основа, на якій стоїть остеопат, полягає в тому, що потрібно показати причину, чому хвороба є тільки наслідком.”
“Остеопат подібний до коваля у наковальні. Коваль доводить свій розум роботою. Остеопат показує майстерність за підсумком своєї роботи.”
“Я хочу встановити в свідомості остеопата компас та прожектор, з якими можна подорожувати від слідства до причини всіх порушень в тілі.”

Е.Т. Стілл

Цитата остеопатія

Остеопатія – це філософія, наука та мистецтво управління здоров’ям. Її завдання – виявлення та усунення порушень рухливості структур людського організму, – причин різних захворювань. Остеопатія не використовує ні скальпель, ні таблетки, її методи лікування абсолютно нешкідливі та безболісні, ефективність лікування у багатьох випадках в декілька разів вище, ніж в традиційній медицині.

Перший принцип остеопатії говорить, що структура управляє функцією.

Хвороба – це наслідок змін положення частин тіла, а здоров’я – це стан, коли всі частини тіла знаходяться на відведених їм місцях.

Другий принцип: тіло – єдина структура.

«Якщо ви наступите кішці на хвіст, ви почуєте нявкання з іншого боку». Остеопатія розглядає організм людини як єдине ціле, а не розділяє його на окремі системи.

Третій принцип: тіло здатне до самолікування.

«Тіло людини – це божественна аптека. У ній можна знайти все, що потрібно для здоров’я та щастя». Організм людини володіє великим резервом до самовідновлення. Роль цілителя полягає в тому, щоб відшукати ці резерви та допомогти усунути причини, які заважають їм проявитися.

Всього в остеопатії існує три напрямки діяльності:

Краніосакральна остеопатія

Краніосакральна остеопатія

Відновлення нормальної взаємодії кісток черепа та крижів, нормального кровообігу та стану мозкових клітин. Саме порушення кровообігу в результаті черепно-мозкових травм або пошкодження шийного відділу хребта викликає сильні головні болі.

Структуральна остеопатія

Структуральна остеопатія

Лікування захворювань опорно-рухового апарату – підвивихи хребців, зміщення кісток у суглобах, напруга м’язів. До даного напрямку методики відноситься, зокрема, лікування остеохондрозу.

Вісцеральна остеопатія

Вісцеральна остеопатія

Лікування внутрішніх органів. В остеопатії вважається, що органи людини знаходяться в підвішеному стані та ковзають щодо один одного в певному ритмі. Порушення цього ритму призводить до захворювання органу, що несприятливо позначається на стані всього організму. Остеопат відновлює цю рухливість, покращуючи тим самим нормальний кровообіг між органами. Цей вид лікування особливо важливий для жінок, оскільки прискорює відновлення після пологів, яке вкрай важкий перебігає у великої кількості представниць слабкої статі.

Школа проводить набір на теоретичну та практичну програму навчання за європейськими стандартами за напрямом «Остеопатія».
Навчання буде цікаво лікарям різного профілю, реабілітологам, масажистам, інструкторам йоги, тренерам, спортсменам, а також всім людям, які цікавляться та небайдужі до свого здоров’я.

comments powered by HyperComments