Косметологічна остеопатія

Косметологічна остеопатія

Краса та Здоров’я йдуть поруч

Косметологічна остеопатіяЗ точки зору остеопатії стан здоров’я – це добре кровопостачання та нервова регуляція. Якщо харчування та нервовий контроль досконалі – то у органів буде гарне «самопочуття», вони будуть оптимально працювати на благо всього організму.

Коли приплив або відтік крові порушується внаслідок механічних причин, тобто, спазмів м’язів або зсувів кісток, медикаменти залишаються безсилими, та тільки руки остеопата можуть допомогти відновити правильне положення суглобів, нормальний тонус м’язів, гарне харчування та функцію.

Тепер розглянемо, чим є косметичні (естетичні) «дефекти» на погляд остеопата?

Хіба можна назвати здоровим стан одутлості щік, пастозність шкіри, множинні зморшки та спазми мімічної мускулатури, «кола» та набряки під очима, подвійне підборіддя, пігментні плями?

Всі ці «дисгармонії» є проявами дисфункцій в області голови та шиї.

Коли порушується вільний лімфовідтік від голови – виникають одутлості та набряки; коли погіршується рух крові по артеріях – змінюється колір шкіри, її якість, з’являються плями; коли м’язи шиї та обличчя патологічно напружені, розвиваються глибокі зморшки; коли хронічний стрес не компенсується та фіксується в тканинах – на обличчі відображаються «особистісні маски», які спотворюють міміку.

Косметологічна остеопатіяУ всіх цих випадках естетична остеопатія (естетичне моделювання обличчя) може допомогти. Відновивши вільний відтік по лімфатичних судинах та адекватне кровопостачання, усунувши патологічний мікроспазм мімічних м’язів, повернувши в нормальне положення виличні кістки та нижню щелепу, остеопат усуває причину косметичних змін та допомагає тілу повернути Здоров’я та Красу.

М’які дотики рук остеопата в Харкові комфортні та безпечні. Як правило, вже після 1-2 процедур спостерігаються суттєві позитивні зміни стану шкіри обличчя, через деякий час розгладжуються багато зморшок.

Рекомендована кількість сеансів косметологічної естетичної остеопатії 6-10 на курс лікування. Це трохи більше, ніж звичайне остеопатичне лікування, тому що в м’язах та шкірі обличчя повинні пройти глибинні зміни, на які потрібен певний час.

Записатися на прийом

comments powered by HyperComments