Краніосакральний ритм

Краніосакральний ритм

Мати-природа часто створює вражаючі творіння, одним з яких є людський організм – свого роду система, яка функціонує циклічно: цикл дихання – вдих-видих, цикл кровообігу – рух по малому та великому колу судин, серцевий цикл – відкриття та закриття серцевих клапанів…. А чи відомо Вам, що «життєдіяльність» нашого черепа теж циклічна? На сьогоднішній день абсолютно точно встановлено, що черепні цикли також мають місце бути та називаються вони краніосакральним ритмом.

Що таке «краніосакральний ритм»?

Ще зі шкільного курсу анатомії відомо, що наш череп складається з кісток, які зростаються незабаром після народження. Однак між цими кістками все ж залишається певна кількість волокон, здатних до розтягування, за рахунок яких відбувається невелике розходження-сходження зводу черепа. Цей процес та має назву краніосакральний ритм, нормальна частота якого становить 6-12 циклів за хвилину.

Як краніосакральний ритм впливає на здоров’я?

Цей феноменальний цикл людського організму безпосередньо пов’язаний з його станом. Відхилення ритму за рамки нормального діапазону часто тягне за собою порушення роботи деяких систем життєзабезпечення людини: рухового апарату, нервової системи, статевої системи. Порушення ритму може витікати з таких проблем, як сколіоз, розумова відсталість, фригідність, аноргазмія та ін.

Як налагодити свій краніосакральний ритм?

Для нормалізації краніосакрального ритму існує комплекс спеціальних методик, об’єднаних назвою краніосакральна терапія. Цей різновид терапії зовні виглядає вельми елегантно та схож на просте накладення рук терапевта на голову пацієнта. Однак при контакті рук лікаря з поверхнею голови, останній «промацує» та встановлює краніосакральний ритм, після чого обирає найбільш ефективну методику усунення дисбалансу ритму. Наприклад, найпоширенішою методикою терапії такого роду називають анфолдінг (щось на зразок розгортання перенапружених тканин в напрямку їх руху).

Записатися на прийом

Де можна навчитися краніосакральній терапії?

Осягнути таємниці ефективного застосування краніосакральної терапії можна в Центрі Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group». В спектр питань, що розглядаються входить використання терапевтичних методик в таких галузях, як: педіатрія, геронтологія, акушерство та гінекологія. Записатися на навчання можуть як діючі лікарі незалежно від їх спеціальності, так і студенти медичних установ, а також фахівці, які використовують у своїй професійній діяльності ручні методики.

Записатися на навчання

comments powered by HyperComments