10 думок про остеопатію

10 думок про остеопатію

10 думок про остеопатію

  1. Остеопатія дає можливість тілу пацієнта знайти закладене в ньому природою здоров’я, повернутися в природний стан норми. Остеопатія – це предиктивна, превентивна та персоніфікована медицина.
  2. Остеопати знають: життя є рух. Відчути рух найпростіше тим, що природа вже дала лікарю, – рукою. Руки остеопата «думають, відчувають, бачать».
  3. Остеопатична діагностика не виключає використання інструментальних методів. Разом з тим рука, як інструмент, може виявити дисфункцію там, де хвороба ще не сформувалася.
  4. Завдання остеопата – не тільки вилікувати пацієнта, а й врахувати всі чинники, що впливають на його тіло: спосіб життя, харчування, емоції, рух. Остеопат допомагає пацієнтові ставитися до себе правильно.
  5. Остеопатія здатна допомогти майбутній матері народити здорову дитину. Можна тільки побажати кожній жінці, щоб всю її вагітність контролював лікар-остеопат.
  6. Діти, яких з народження «веде» остеопат, йдуть по життю легко, не витрачають часу та сили на хвороби, встигають скрізь та всюди. Лікар назве таку дитину «остеопатичною», батьки – успішною, здоровою та життєрадісною.
  7. У спорті високих досягнень принциповим є швидке відновлення сили та здоров’я. Остеопатія допомагає спортсменам зберігати їх головний капітал, – здоров’я – яке забезпечить золоті медалі країни.
  8. Вже 140 років за кордоном люди користуються послугами остеопатів. В Україні остеопатія з’явилася близько 20 років тому. Сьогодні необхідно об’єднати зусилля лікарів-остеопатів в ім’я розвитку молодої спеціальності в нашій країні.
  9. Черги до висококласних остеопатів іноді досягають півроку. Хороші фахівці в Україні не просто затребувані – вони необхідні.
  10. Остеопатія – медицина не матеріаломістка. Головна інвестиція майбутнього остеопата – його освіта.

Записатися на навчання

comments powered by HyperComments