Як позбутися страху та тривог перед співбесідою?

Як позбутися страху та тривог перед співбесідою?

Як позбутися страху та тривог перед співбесідою?Це дуже часте запитання від клієнтів. Страхи бувають різні, але до багатьох з них підходить одна загальна методика щодо позбавлення. Я хочу поговорити про такий страх, як Страх перед співбесідою при прийомі на роботу.

  1. Для початку правильно оцініть ситуацію наскільки вона відповідає вашим цілям, бажанням та уявленням про майбутнє.
  2. Йти на співбесіду з планом «Б». Якщо вас не візьмуть на цю роботу, заздалегідь продумайте, якими будуть тоді ваші дії. Ви набагато простіше переживете розчарування.
  3. Пропишіть свої сильні сторони як професійні, так й людські. Згадайте свої досягнення на останньому місці роботи. Як хвалив начальник, як приймали вітання від колективу в день народження.
  4. Ви можете мати набагато більший досвід, навички та знання ніж фахівець, який проводить співбесіду. Знайте про це.
  5. Коли ми боїмося, то перестаємо дихати, затиснуті, горбимося, у деяких сіпаються очі. Напишіть собі на папері ті фрази, які вам важливі на даний момент для співбесіди та промовте все те, що ви написали в домашніх умовах кілька разів, а ще краще перед вашими рідними. І при цьому обов’язково – розправте плечі, випрямтеся, посміхніться. І ось зовсім інші відчуття: бадьорість, віра в себе, бажання діяти.
  6. Навчіть своє тіло в необхідні моменти скидати напругу. Для цього 2-3 хвилини робіть нехитрий рух: “погримаснічайте”, як на знаменитому знімку Альберта Ейнштейна. Успіхів!

Якщо перераховані способи боротьби зі страхами не допоможуть та вам потрібна додаткова консультація для досягнення позитивних результатів, пропоную зв’язатися зі мною. Тут Ви знайдете мої контакти.

comments powered by HyperComments