Тест “Найважливіше погода в домі!”

Тест “Найважливіше погода в домі!”

Найважливіше погода в доміПрийміть результати тесту без образ та задумайтеся …

“Ви заходите в магазин та купуєте булочки з повидлом. Але коли ви приходите додому та їсте, то виявляєте, що відсутній один істотний інгредієнт – повидло всередині.”

Ваша реакція на цю дрібну невдачу? ВИ:

  1. Відносите браковані булочки назад в магазин та вимагаєте натомість інші.
  2. Говоріть собі: «Буває» – та з’їдаєте порожній пончик.
  3. З’їдаєте щось інше.
  4. Намазуєте булочку варенням або маслом, щоб було смачніше та спокійно з’їдаєте.

Результати:

Якщо Ви обрали перший варіант, значить це людина, що не піддається паніці, що знає, що до її порад найчастіше прислухаються. Такий співробітник оцінює себе як розважливу, організовану особистість. Як правило, люди, обирають перший варіант відповіді, не рвуться в лідери, але якщо їх обирають на командну посаду, намагаються виправдати довіру. Іноді такий співробітник відноситься до колег з деякою перевагою – він уже не дозволить застати себе зненацька.

Якщо хтось обирає другий варіант дій, це м’яка, терпима та гнучка людина. З нею легко налагодити відносини та колеги можуть знайти у неї розраду та підтримку. Такий працівник не любить шуму та суєти, готовий поступитися головою роллю та надати підтримку лідеру. Завжди опиняється в потрібний час в потрібному місці. Іноді здається нерішучим, але здатний відстоювати переконання, в яких впевнений.

Вибір третього варіанту свідчить про вміння даного співробітника швидко приймати рішення та швидко (хоча й не завжди правильно) діяти.
Готовий прийняти на себе головну роль в будь-якій справі, авторитарний. У відносинах з колегами може бути наполегливий та різкий, вимагаючи чіткості та відповідальності. Доручаючи такому співробітнику підготовку та проведення серйозних заходів, потрібно простежити, щоб не було конфліктів.

Вибір четвертого варіанту відповіді говорить про здатність даного співробітника до нестандартного мислення, новаторським ідеям, деякої ексцентричності. До колег такий співробітник відноситься як до партнерів по грі та може ображатися, якщо грають не за його правилами. Завжди готовий запропонувати кілька оригінальних ідей для вирішення тієї чи іншої проблеми.

Знаючи про особливості співробітників, можна грамотно використовувати їх сильні сторони та не дати проявитися слабким.

Хочете дізнатися більше про офісну психологію – переходьте сюди.

comments powered by HyperComments