Виховуйте в собі креатив!

Виховуйте в собі креатив!

Виховуйте в собі креативУ дійсно хороших масажистів розвинені, як творчі, так і аналітичні здібності. Вони використовують свої аналітичні навички для оцінки стану здоров’я клієнтів з історії хвороби, візуальної оцінки та пальпації тканин. Їх техніки грунтуються на анатомії, фізіології, кінезіології та остеопатії.

Але самі рухи в процесі масажу, плавний перехід від однієї техніки до іншої, можливість задіяти природні ритми та витончені рухи над тілом, все це в якомусь роді певне мистецтво. Обидва типи навичок та мислення однаково важливі в роботі масажиста, але іноді через завантаженість, втому, вигорання, частинка творчості йде.

Творчі майстер-класи та тренінги, які присвячені живопису, танцям та музиці в даний час дуже популярні в діловому світі, це відмінний спосіб розвинути або надати новий імпульс массажисту. Бізнес-лідери вважають, що ці методи відкривають нові горизонти, стимулюють та відкривають самосвідомість, та допомагають фахівцям розвивати свої практичні навички та творчі здібності.

Арт-терапіяВідкрийте для себе АРТ-терапію!

Арт-терапія з’явилася на межі науки та мистецтва, увібравши в себе досягнення соціології, психології, педагогіки, культурології, медицини та інших дисциплін. Завдяки творчості людина отримує можливість виразити себе, а значить, вона може зрозуміти свої прагнення та бажання. Методи арт-терапії по праву можна віднести до найбільш природних та древніх форм корекції емоційного стану. Цей метод багато людей застосовують самостійно, знімаючи, таким чином, напругу, зосереджуючись, заспокоюючись. Так само можна використовувати і групові заняття з АРТ-терапії, в цьому випадку масажист зможе зробити «перезавантаження» свого стану та надихнутися …

Відкрийте для себе танці!

Заняття танцями допоможе массажисту значно поліпшити ритм рухів в процесі роботи. Коли Ви танцюєте під музику, яка Вам подобається, Ви підстроюєтеся під ритм та додержуєтеся йому. Крім того, таке фізичне навантаження допоможе зняти фізичне напруження та зарядитися позитивною енергією. Такі маленькі «танцювальні» перерви можна влаштовувати прямо між сеансами.

Відкрийте для себе музику!

Подумайте про те, яку музику Ви використовуєте в процесі роботи. Чи використовуєте Ви одну й ту ж музику? Чи часто буває, що якийсь новий трек Вас надихає, окрилює, дає сили, заряджає енергією? Шукайте щось нове, це надихне не тільки Вас, але й Ваших клієнтів! Відкривайте для себе нові треки, підпишіться на різні групи в соціальних мережах. Це фантастичний спосіб піти від рутини та одноманітності в процесі роботи. Складіть кілька годин музики, яка вам подобається.

Крім того, зверніть увагу на темп музики, яку Ви використовуєте. Чи часто буває, що Ви підстроюєтеся під ритм в процесі роботи? Більш швидкий ритм може надихнути Вас на динамічні рухи та ритм, а повільна сумна пісня заспокоїть Вас, та ви будете працювати більш спокійно повільно та розмірено. Для спортивного масажу, антицелюлітного масажу, розігрівального масажу, медового масажу та кінезіотерапії можна використовувати більш динамічну мелодію, а для розслабляючого масажу, 3Д масажу, лікувального масажу, загального масажу, тандем-масажу, остеопатичного масажу та іспанського масажу щось більш ліричне.

Пабло Пікассо сказав: “Мистецтво змиває з души пил повсякденного життя.”

Коли клієнти приходять до Вас на масаж в Харкові, у нас є можливість допомогти їм залишити повсякденну рутину позаду хоча б на 30 хвилин. Коли ми підключаємо до роботи творчість: ритм, відчуття та плавність, ми підходимо до кожного масажу індивідуально та з натхненням, тим самим пропонуючи винятковий сервіс. А це означає, що клієнти повернуться до нас ще не один раз.

Записатися

comments powered by HyperComments