9 простих вправ для підтяжки шиї та усунення другого підборіддя

9 простих вправ для підтяжки шиї та усунення другого підборіддя

9 простих вправ для підтяжки шиї та усунення другого підборіддяДля запобігання старіння та підтримки краси гарні всі способи. Особливо якщо вони не тільки сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду, але підтримують Ваше здоров’я. Часто вік жінки при всьому необхідному догляді, все одно видає шия. Складки та зморшки в цій області дуже турбують своїх власниць. Вони маскують недоліки шарфиками, рюшами та ін. Тому, щоб довше радіти пружній шкірі в цій області ми пропонуємо в комплекс догляду включити виконання декількох вправ. Давайте займатися підтяжкою шиї разом.

Чому так сильно старіє шия?

Як не дивно, зона шкіри на шиї старіє швидше, ніж шкіра обличчя. На цей процес може впливати ряд факторів:

 • Зміни гормонального фону. З віком кількість естрогену, що виробляється, скорочується, що зменшує еластичність та пружність шкіри.
 • Неправильне положення тіла. Якщо ви ходите з опущеною головою, любите читати в ліжку, сидите, зігнувшись за столом, все це причини зморшок в області шиї.
 • Брак води в організмі. Дефіцит рідини призводить до сухості та зневоднення шкіри, вона стає в’ялою та обвисає.
 • Падає активність клітин. З віком вироблення еластину та колагену йде на спад, що позначається на стані нашої шкіри.
 • Фотостаріння. Неминучий вплив ультрафіолету на шкіру шиї. Виявляється в цій області найменше меланоцитів, що захищають її від впливу сонця.
 • Харчовий дисбаланс. Не завжди наш раціон настільки багатий, щоб повністю наситити організм необхідними речовинами.
 • Результат різкого схуднення. Якщо Ви примудрилися скинути досить багато ваги за короткий період часу, це неминуче відіб’ється на стані Вашої шкіри.
 • Шкідливі пристрасті. Ні алкоголь, ні сигарети не можна виправдати, якщо мова їде про красу. Лише відмова від цих шкідливих звичок допоможе її підтримати в хорошому стані.

Вправи для підтяжки шиї

Однак ми можемо Вам допомогти, якщо ви зіткнулися з неприємними симптомами зморшок та в’ялості шкіри на шиї. Спробуйте виконати ці вправи сидячи на стільці:

 1. Закидайте голову назад та повільно повертайте у вихідне положення. Це допоможе розтягнути м’язи на шиї та надати їм тонус. Робіть 8-10 разів.
 2. Нахили голови то до одного плеча, то до іншого. Не варто робити різких рухів, щоб не потягнути м’язи. Також виконується 8-10 раз.
 3. Робіть повороти голови в різні боки. Намагайтеся максимально тягнутися в сторону повороту, тільки не дуже різко. Кількість повторень те саме.
 4. Витягайте вперед підборіддя, а разом з ним та нижню щелепу, щоб Ваші нижні зуби були попереду передніх. Повторіть 8-10 разів.
 5. Покладіть складені в замок руки на потилицю. Починайте тиснути руками на неї, а головою чиніть опір. Максимально напружуйте шийну область, лікті тримаєте на одній прямій. Намагайтеся затриматися в такому положенні секунд на 10, розслабтеся. Повторіть 8-10 разів.
 6. Тепер встаньте. Тримайтеся прямо. Покладіть схрещені руки на плечі, натисніть на них. В цей час тягніться верхівкою якомога вище. Не піднімайтеся на носочки, тягніть тільки шию. Рахуйте до 10 та поверніться у вихідне положення. Повторіть 5 разів.
 7. Для більшої ефективності рекомендується виконувати таку вправу в лежачому положенні. Долонями обхопіть передню поверхню шиї та тягніться шиєю вперед. Повинно виникнути відчуття напруги м’язів шиї, через секунду розслабтеся. Кількість повторень – 20.
 8. Сидячи, відкривши рот, щільно притисніть до зубів верхню губу, при цьому тягніться всередину нижньою губою та куточками рота. На підборіддя покладіть вказівний палець та акуратно натисніть, щоб відчути невеликий опір. Далі не поспішаючи відкривайте та закривайте рот так, ніби намагаєтеся зачерпнути воду нижньою щелепою. З кожним черпанням підборіддя піднімайте трохи вище. Кількість повторів – 30.
  Після того як голова буде закинута назад, а підборіддя спрямоване у стелю, завмріть в цьому положенні на 30 секунд. (Вправа від другого підборіддя та брилів).
 9. Тепер для тонізації та розслаблення м’язів поплескайте себе пальцями в області шиї та декольте.

М'язи - це єдина система, здатна до самоомолодження

Не забувайте використовувати антивікові креми, маски, скраби та корисні процедури (іспанський масаж обличчя, остеопатичний масаж)  для ніжної шкіри шиї. Будьте неперевершені з The Vesnina Group!

comments powered by HyperComments