Осінь та зима вганяють Вас в нудьгу? Масаж допоможе!

Осінь та зима вганяють Вас в нудьгу? Масаж допоможе!

ОсіньОсінь, а тим більше зима – важка пора, особливо в нашому суворому кліматі. У ці довгі місяці багато людей страждають від так званого сезонного афективного розладу або, просто кажучи, сезонної депресії.

Що ж таке сезонна депресія?

Це поганий, пригнічений настрій, млявість, апатія, що виникає в результаті розладу через конфлікт “внутрішнього годинника” організму та добового циклу життя, що не враховує сезонну зміну тривалості дня. Сезонна депресія зазвичай починається в середині осені та триває до лютого.

Як боротися з сезонною депресією?

Лікарі рекомендують більше гуляти (хоча з нашою погодою це досить проблематично), займатися спортом, пройти курс арт-терапії або краніосакральної терапії, відвідати косметолога або потішити себе СПА процедурою, також можна зайнятися кінезіотерапією,  а головне необхідно піти на масаж.

Чому масаж допомагає в боротьбі з сезонною депресією?

Дослідження свідчать, що масаж знижує стрес, тривогу та депресію.

Масаж збільшує кількість нейротрансмітерів, які допомагають знизити занепокоєння та зменшують кількість гормонів, які спонукають нас злитися.

Значно зменшує частоту серцевих скорочень, систолічний артеріальний тиск та діастолічний кров’яний тиск.

Масаж відмінний спосіб розслабитися та стати щасливішими. Під час масажу відбувається велике число хімічних реакції: виділяється серотонін та допамін, а рівень кортизолу (“гормону стресу”) знижується. Масаж викликає справжній “ендорфіновий бум”.

Достатньо всього 15-20 хвилин масажу, щоб рівень ендорфінів збільшився в 2 рази. Масаж в Харкові відмінний спосіб позбутися від неприємних думок, відчути себе добре та спокійно. Крім цього масаж – чудовий спосіб поліпшити здоров’я.

Наш центр здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group» пропонує Вам:

Скоро Новий Рік! Не знаєте чим здивувати рідних та близьких?
Купуйте подарункові сертифікати!

Подарунковий сертифікат

comments powered by HyperComments