Ойл 3Д масаж

Ойл 3Д масаж

Ойл 3Д масаж

Ойл-масаж – це цілий комплекс розслаблювальних процедур всього тіла в цілому. Здебільшого масаж орієнтований на людей, які страждають хворобами хребта.

Секрет популярності тайського ойл-масажу полягає в гранично гострих та в той же час приємних відчуттях, які відчуває клієнт під час процедури. Історично він бере корені від іспанського масажу, тайського масажу, 3Д масажу, аюрведичного масляного масажу, увібрав в себе техніки лікувального масажу, остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, де плавно опрацьовується все тіло, особливо – суглоби, хребет, ноги та руки.

Головна мета даної процедури полягає в розслабляючому, заспокійливому та поновлюючому впливі на нервову систему. Тому саме масляний масаж варто вважати ідеальним засобом проти стресу.

Тіло після масажу робиться більш слухняним, гнучким та легким. Навіть після однієї процедури можна відзначити спокійний сон та позитивний емоційний стан. Oil-3D масаж стимулює виведення токсинів, сприяє збільшенню рухливості суглобів, піднімає імунітет та налаштовує механізми саморегуляції організму.

Масляний масаж – це розслаблюючі техніки з використанням різних олій. До розслаблюючих технік можна віднести м’яку мануальну терапію, плавні кругові рухи в спеціально обраних точках, пересічні хвилеподібні рухи.

Записатися

Наслідки ойл-масажу

  • більше не турбує безсоння та втома;
  • тіло та емоції знаходяться в гармонії;
  • відновлюється енергія після психологічних перевантажень та різних емоційних зривів;
  • зникає депресивний стан;
  • шкіра стає більш м’якою та зволоженою;
  • з’являється виражений косметичний ефект (тобто зникає целюліт).

Крім того, масаж сприяє глибокому розслабленню та знімає енергетичні блоки й затиски.

Oil-3Д масаж – це досить ефективний метод релаксації для тих, хто постійно знаходиться в стресових ситуаціях, страждає розладами нервової системи, та одночасно, чутливий до розтяжок, які застосовуються в традиційному тайському масажі.

Даний вид масажу є потужною стимулюючою та омолоджувальною процедурою. Він сповільнює процес старіння, сприяє збільшенню тривалості життя, нормалізує сон та, в деяких випадках, навіть загострює зір.

Ефект від масажу

Масла, що проникають в шкіру, пом’якшують її та роблять більш еластичною. Крім цього, в процесі масажу з організму виводяться всі шлаки, що виділяються.

У масляного масажу практично немає протипоказань, окрім як грибкових захворювань шкірного покрову. Його можна робити вагітним, людям, що страждають варикозом та тим, кому протипоказаний простий масаж.
Технологія oil-масажу полягає в опрацюванні кожної частини тіла, де особливий інтерес викликають активні точки, які контролюють роботу різних органів.

Масла, якими покривають шкіру пацієнта, сприяють ретельній обробці всіх сегментів. Найчастіше, вони містять ароматні екстракти цілющих трав, завдяки чому проникають глибоко в тканину та виводять з неї токсичні речовини.

Масаж здійснюється за допомогою легких колоподібних рухів та мануальної терапії. Ароматичні масла сприятливо позначаються на нервовій системі та заряджають людину позитивною енергією.

Масла застосовуються з урахуванням ефекту, якого необхідно досягти для пацієнта, оскільки з їх допомогою можна позбутися від неспокійного сну та ліквідувати часті головні болі.

Процедура розслабляючого масажу триває близько години. Майстер занурює долоні в масло та плавними рухами починає втирати його в тіло. Така техніка «просочування» стимулює кровообіг та відновлює еластичність шкіри.

Ойл-масаж – це чудова можливість привести в норму стан шкіри, позбавитися від зайвої ваги та додати тілу пружність.

Хочу записатися

comments powered by HyperComments