Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Дивовижні та живі пейзажні роботи французького митця Jean Marc Janiaczyk просто вражають! Мимоволі виривається вигук захоплення – від його малюнків неможливо відвести очей!

Бузкові пелюстки квітучої лаванди, яскраво-червоні – маків, сонячно-жовті – соняшників, помаранчеві та тепло-зелені – осіннього та весняного листя… Ось основні фарби, які сучасний французький митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk використовує для написання своїх приголомшливих, яскравих та позитивних пейзажів.

Митець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Ці роботи не тільки позитивні, прекрасні й наївні, але вони неповторні та виконані в особливій техніці: ножем та маслом.

Французький митець Jean Marc Janiaczyk – наш сучасник.

На жаль, скромність цього митця не дозволяє дізнатися його докладну біографію або творчий шлях. Відомо тільки те, що він корінний француз, багато років займається живописом, а своїм учителем та натхненником вважає чудового Вінсента Ван Гога.
До речі, в пейзажах автора можна помітити деяку схожість з роботами його «музи»: ті ж соняшники, поля, скромні будиночки на узбіччі, дорога, що тікає вдалину…

Митець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Малюнки митця Jean-Marc Janiaczyk наївні й чисті, як очі дитини. І в них так само чітко можна побачити настрій автора. Чи то осінній легкий смуток, чи то літню насолоду, чи то весняну сонячну радість.

Митець народився в 1966 році, малювати почав ще в ранньому дитинстві, але лише в 1991 році, у віці 24 років він почав малювати професійно. Багато років Жан малював для себе, та, з часом, це захоплення стало міцним фундаментом в малюванні, що дозволив йому заявити про себе, як про сформованого професійного митця. Він малює виключно олійними фарбами. Свій шлях у живопису Жан Марк почав з дуже складної техніки – гіперреалізму.

У 1999 році він вперше скористався мастихіном, щоб намалювати квіти на одному зі своїх малюнків, зараз він малює, в основному, мастихіном, в стилі реалізм та імпресіонізм. Він любить малювати пейзажі південної Франції, де сонячне світло надзвичайно інтенсивне, а кольори яскраві та контрастні.

Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

Жан Марк в своїх малюнках хоче передати тепло сонячного літа, кожен з його малюнків запрошує зануритися в намальовані ним пейзажі, просто посидіти та помилуватися краєвидом, відчути запах квітів, насолодитися швидкоплинним моментом.

Його малюнки знаходяться в багатьох приватних колекціях в Бельгії, Чехії, Данії, Франції, Німеччини, Італії, Марокко, Росії, Словаччині, Іспанії та Сполучених Штатів.

Митець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk — людина виключно не публічна, крім малюнків в інтернеті більше немає ніякої інформації про нього – ні фото, ні біографії.

В особистому листуванні митець повідомив про себе буквально наступне: «Жан-Марк Жаньячік, народився в 1966 році, митець-самоучка, малюю пейзажі Провансу в техніці мастихінного живопису: соняшники, лаванда, маки, оливкові дерева…».

Помилуйтеся і ви, дорогі друзі, на це імпресіоністське диво! Сподіваюся, ваш настрій після перегляду такого живопису покращиться.

Митець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc JaniaczykМитець-імпресіоніст Jean-Marc Janiaczyk

comments powered by HyperComments