Масаж при остеохондрозі в Харкові

Масаж при остеохондрозі в Харкові

Масаж при остеохондрозіЗгідно зі статистикою, 20% людей стикаються із захворюваннями хребта вже після тридцяти років. Серед них особливе місце займає остеохондроз. Особливим це захворювання є тому, що характеризується дистрофічною поразкою хребта, при якій відбувається руйнування хребетного диска та залучення в процес суміжних хребців.

Остеохондроз в кожному відділі хребта має свої особливості та, як правило, локалізується в шийному, грудному або поперековому відділі хребта. Саме від локалізації процесу залежать прояви захворювання. Найчастіше це порушення рухових функцій, статичні болі, неврологічні синдроми. Крім того, остеохондроз часто має внутрішні наслідки. Так, при остеохондрозі грудного відділу хребта, порушується робота серця та легенів, в яких також виникають деструктивні зміни.

Що може стати причиною остеохондрозу

Остеохондроз

Головна причина – порушення живлення даного відділу хребта в цілому або окремого хребця. Перш за все такі порушення виникають з неврологічних причин. Це порушення роботи центральної нервової системи, запалення нервів, затискання нервів хребцями або під час спазму м’язів. При припиненні належної іннервації, припиняється надходження достатньої кількості крові. Ще одна група чинників, яку слід виділити – порушення функцій судин. Це можуть бути тромбоемболії, тромбофлебіти, деструктивні зміни стінок дрібних судин, при яких вони спадаються.

Ефективний метод лікування

Більшість лікарів призначають масаж при остеохондрозі в обов’язковому порядку, тому що на даний час це один з найефективніших «ліків» від цього захворювання. Багато людей помилково припускають, що остеохондроз не лікується, а масаж лише знімає біль на деякий час. Це не так. Основним завданням масажу в Харкові при даному захворюванні є створення потужного припливу крові та лімфи до місця локалізації процесу. При стимулюванні кровообігу в зоні ураження досягається відновлення живлення хребта необхідними елементами. При цьому патологічна дегенерація хребців сповільнюється та припиняється.

Звичайно, чудес не трапляється, але при регулярному проходженні курсів масажу стан хворих значно поліпшується. Відновлюються рухові функції, зникає хворобливість, розсмоктують ущільнення м’язів, що утворилися навколо осередку ураження.

Відмінності масажу при остеохондрозі від інших видів масажу

Фахівці нашого масажного салону проводять масаж відповідно до головних цілей масажу при остеохондрозі – викликати приплив крові до тканин та м’язів.

Перші сеанси масажу при остеохондрозі повинні бути щадними, які не приносять болю пацієнту. А починати курс найкраще при підгострому стані, поки хворобливість та спазм м’язів ще не сильно виражені. В такому випадку надається можливість запобігти наступу гострої фази.

Однією з причин остеохондрозу є порушення відтоку венозної крові, наслідком чого стає застійне явище в тканинах, кисневе та вітамінно-мінеральне голодування тканин. У більшості випадків такий застій крові з’являється внаслідок остеохондрозу.

Апаратний масаж

Високою ефективністю при боротьбі з остеохондрозом володіє вакуумний масаж, часто застосовуваний фахівцями нашого Центру. Він викликає приплив артеріальної крові до поверхневих тканин.

Переваги цього методу полягають в тому, що він абсолютно безболісний та володіє дуже високою ефективністю. Артеріальна кров, що прилинула, забезпечує надходження в тканини кисню та поживних речовин, а венозна, що відходить, забирає всі продукти проміжного обміну, в тому числі та молочну кислоту, завдяки якій в м’язах утворюються «закам’янілі» вогнища.

Фрагмент хребтаЛікар – важлива персона

Остеохондроз – серйозне захворювання, допомогти в боротьбі з яким, може тільки професіонал своєї справи. Саме такі фахівці працюють в нашому Центрі Здоров’я: висококваліфіковані та досвідчені, доброзичливі та уважні, чуйні та милосердні.

Часто хворому в період загострення вкрай важко дістатися до салону. В такому випадку можна домовитися про виклик фахівця додому. У будь-якому випадку, проблем з тим, як доїхати до нашого Центру, немає. Поруч проходить безліч маршрутів громадського транспорту, та розташовується станція метро. А це, погодьтеся, теж важливо, адже проходити курси масажу необхідно регулярно. Далеко не кожен Центр в Харкові, може похвалитися таким розташуванням.

comments powered by HyperComments