Травми. Допомога остеопатії в лікуванні травм та ускладнень

Травми. Допомога остеопатії в лікуванні травм та ускладнень

Травми

Кожен з нас стикається з травмами. Аварії, переломи, струс мозку, забої, вивихи та розтягнення – всі ці стресові впливи на наш організм можуть призвести до розвитку серйозних захворювань в майбутньому. Лікарі-остеопати найвищого рівня готові допомогти Вам нівелювати неприємні наслідки та повернути втрачене здоров’я та прекрасне самопочуття.

Ми лікуємо:

Побутові травми

Найпоширеніші побутові травми:

 • Травми та удари голови, струс мозку.
 • Забої та переломи перенісся та кісток носа.
 • Травми хрестця, копчика та таза.
 • Переломи, вивихи, розтягнення.

Струс мозку або перелом носа – дуже поширені травми, які може отримати кожен. Досить часто наслідки струсів проявляються через 5-10 років несподіваним погіршенням загального стану, безсонням, зниженням гостроти зору та ін. Перелом носа тягне за собою порушення дренажу, застійні явища та розвиток синуситів, ринітів, гайморитів. Можливо, ви не відразу помітите ці негативні явища, але відновити правильне положення кісток важливо протягом 2 тижнів, поки вони ще рухливі. Ми рекомендуємо вам не відкладати візит до остеопата, який здатен надати допомогу при лікуванні побутової травми голови!

Остеопатичне лікування дозволить швидко повернути всі органи в нормальне положення, зніме затиски, поверне всі суглоби та хребці в нормальний стан.

Записатися на прийом до остеопата

Травми в ДТП

Найпоширеніші травми в ДТП:

 • ЧМТ (черепно-мозкова травма).
 • Пошкодження шиї та хребта.
 • Травми ніг.
 • Внутрішні травми.
 • Переломы.

Сучасні автомобілі оснащені хорошими системами захисту та безпеки, які часто допомагають зберегти життя навіть після дуже серйозних аварій, але, на жаль, вони не рятують від травм в ДТП, які можуть істотно погіршити здоров’я та якість життя (наприклад, травми суглобів, травми голови, травми черепа, травми ніг, травми кінцівок, травми зв’язок або травми сухожиль).

Типовий приклад – несподіваний удар по автомобілю ззаду. Навіть коли ремінь безпеки утримує тіло від руху та рятує від помітних локальних ушкоджень, енергія удару не зникає безслідно – вона перерозподіляється на скелет та внутрішні органи людини. В результаті відбувається ураження всього організму, яке здатне порушити рівновагу фізіологічних та анатомічних механізмів, що призводить до найрізноманітніших негативних наслідків: головного болю, безсоння, втрати зору та ін.

Остеопатичне лікування зніме затиски, повертає всі органи, суглоби та хребці в нормальний стан.

Записатися на прийом до остеопата

Дитячі травми

Найпоширеніші дитячі травми:

 • Забиття голови.
 • Переломы.
 • Забиття копчика.
 • Розтягнення.

Діти постійно знаходяться в русі, а значить, особливо схильні до отримання різних травм. Покажіть вашу дитину остеопату, якщо вона впала, сильно забилася або знаходилася в машині в момент аварії. Досить часто діти отримують травми під час ігор – поширені несподівані, досить сильні зіткнення та удари (часто головою). Важко уявити, але навіть така малопримітна подія через місяці або навіть роки може стати причиною появи у дитини хронічних головних болів, запаморочень, зниження зору, порушень сну, енурезу, зниження успішності в школі, вегето-судинної дистонії.

Руки лікаря-остеопата здатні вловити найменші пошкодження в тілі дитини. Остеопатичне лікування дозволить швидко повернути всі органи в нормальне положення, зніме затиски, поверне всі суглоби та хребці на вихідне місце.

Записатися на прийом до остеопата

Спортивні травми

Найпоширеніші травми в спорті:

 • Травми стопи, гомілковостопного суглоба, коліна.
 • Пошкодження кисті, променевозап’ястного суглоба, ліктя, ключиці, ребер.
 • Травми хрестця, копчика, кісток таза.
 • Підвивихи, вивихи, розтягнення, переломи.

Остеопати дозволяють спортсменам максимально швидко відновитися після травм та запобігти розвитку негативних наслідків в майбутньому. Сьогодні в ЄС немає жодного спортсмена, який після травми не відвідує остеопата. На велоперегонах Тур де Франс лікар-остеопат супроводжує велосипедистів протягом усього маршруту. Лікар збірної команди Франції з футболу – остеопат.

У більшості випадків достатньо 2-3 лікувальних сеансів у професійного остеопата, щоб поставити спортсмена на ноги та уникнути віддалених наслідків травми. Остеопат поверне суглобу втрачену рухливість, зніме шок та спазм з пошкоджених сухожиль, зв’язок, м’язів. Відновить нормальний кровообіг. В результаті зніметься набряк та біль.

Записатися на прийом до остеопата

Вам допоможе:

comments powered by HyperComments