Курси масажу. Навчання в Харкові

Курси масажу. Навчання в Харкові

Навчання масажу в ХарковіМасаж — відмінний засіб, що допомагає боротися з хворобами, тримати тіло в тонусі і почуватися добре. Але тільки якщо він зроблений вправними руками та з розумінням того, як та навіщо відбувається процедура. Масаж, який виконує людина, котра закінчила курси завжди ефективніший.

Багато хто хотів би опанувати прийоми масажу, щоб користуватися цим умінням для своєї родини та близьких людей. Інші хотіли б перетворити масаж в додатковий заробіток. А є й такі, хто хотів би масаж зробити своєю основною професією, тим більше на нього завжди високий попит. Так де ж можна знайти курси масажу, які дійсно дали б хороші знання та навички та підтвердили це переконливою навичкою?

Курси масажу в ХАРКОВІ за принципом «Все включено»

Пам’ятаєте, як комфортно, коли на відпочинку нема про що турбуватися – всі витрати заздалегідь враховані? Так і у нас! У нашій Школі ви отримуєте все, що потрібно для того, щоб стати масажистом. Виходьте готовим майстром з усіма необхідними знаннями, навичками та матеріалами. І вже на наступний день готові приступити до активних дій! Хочете заробляти за допомогою масажу? Даємо знання та вміння для якісної та успішної роботи масажистом!

Ви отримуєте:

 • Витратні матеріали.
 • Потрійну гарантію.
 • Бонус – 3 техніки.
 • Сертифікат.
 • Місяць навчання.
 • 40 годин практики.

Що таке «Все включено» в нашій Школі?

Навчання масажу в ХарковіГотовий набір знань та технік

Ви отримуєте повноцінні навички, навіть якщо у вас немає медичної освіти. Освоюєте більше 50 прийомів масажу, вчитеся опрацьовувати всі 8 зон організму. Закріплюєте досвід та знання до статусу «наосліп» за допомогою 40 годин практики. Ви також отримуєте всю необхідну теорію для виконання масажу. Які існують показання та протипоказання. Як працює опорно-руховий апарат та кістково-м’язова система. Вивчаєте будову серцево-судинної, травної, нервової систем. Тепер ви можете робити масаж впевнено та безпечно.

Економія на матеріалах

Ви отримуєте все необхідне для успішного навчання: серветки, одноразові простирадла, масажне масло, антисептик. Забезпечуємо вас всім безкоштовно! Вам не доводиться витрачати гроші та час на пошук матеріалів. Це по-справжньому вигідний та недорогий спосіб навчитися масажу в Харкові.

Навчання масажу в Харкові

Допомога близьким вже після 3-го заняття

Ви отримуєте знання та навички в настільки концентрованому вигляді, що вже після 3-го заняття можете почати допомагати членам сім’ї та друзям, покращувати їх самопочуття, приносити задоволення.

Стрімке поліпшення навичок

Якщо ви вже працюєте масажистом, після навчання в нашій Школі ви серйозно покращуєте свої навички. І стаєте більш затребуваним та дорогим фахівцем.

Навчання масажу в ХарковіНовий етап саморозвитку

Вас цікавить все нове? У нашій Школі вас чекають незвичайні відкриття в можливості людського організму та техніках зцілення. Ви отримуєте ефективні навички домашнього масажу. Ви сумніваєтеся в тому, що з жінки вийде хороший фахівець? З нами стає суперпрофі починаюча та досвідчена масажистка.

Комфортне навчання

Діставатися до нас зручно: знаходимося біля метро Маршала Жукова (м. Палац Спорту). Якщо ви на машині, є безкоштовна парковка. У нас приємно навчатися: обладнана аудиторії. Ви підбираєте зручний час: варіантів дійсно багато. А якщо пропустили заняття, можна приходити з іншою групою.

Безвідсоткова розстрочка без участі банку

Ми допомагаємо вам оплатити навчання за допомогою своїх внутрішніх резервів, не залучаючи до цього банки. Ви можете пройти навчання, не втрачаючи зайвих грошей.

Що кажуть наші випускники?

Відгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажу

Сумніваєтеся? Отримайте потрійну гарантію!

 • Ніякого ризику. 100% повернення коштів, якщо ви не зумієте навчитися робити масаж.
 • Узгоджена дата початку занять. 100% повернення коштів, якщо група не виходить в термін.
 • Задоволення від навчання. Гарантуємо, що ви чудово проведете час, та вам дуже сподобається наш курс.

Веснін Володимир ВікторовичХто вас навчає?

Веснін Володимир Вікторович:

Лікар ортопед-травматолог, магістр медицини, аспірант кафедри травматології та ортопедії ХНМУ;

Остеопат, краніосакральний терапевт, фахівець з тілесно-емоційного звільнення;

Психосоматичний терапевт, психолог;

Спеціаліст з кінезіотейпування;

Кваліфікований масажист;

Косметолог-естетист;

Директор з організації та управління Центру Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»;

Керівник Харківського представництва Громадської організації «Остеопатія Україна», Східно-Європейської школи остеопатії та Київського інституту остеопатії.

Навчання масажу включає практику масажу всіх 7 зон організму:

 • Спини.
 • Рук.
 • Шийно-комірцевої зони.
 • Ніг.
 • Живота.
 • Грудної клітини.
 • Голови.

Всі 5 основних прийомів масажу:

 • Погладжування.
 • Розтирання.
 • Розминання.
 • Вижимання.
 • Вібрація.

3 бонуса – важливі техніки:

Навчання масажу в Харкові

Повноцінна теорія для безпечного масажу

Вимоги до кабінету, масажу, пацієнта. Вивчення опорно-рухового апарату, кістково-м’язової системи, шкіри та м’язів, а також інших систем організму. Показання та протипоказання до масажу.

Залишилися питання?

Ви видаєте сертифікат?

Так, ми видаємо сертифікат, з яким ви зможете працювати в будь-яких комерційних організаціях – салонах, фітнес та масажних кабінетах, відкривати свій бізнес, вміти допомогти близьким.

А якщо у мене складності з часом?

Ми порівнюємо ваш робочий графік з нашим навчальним та підбираємо оптимальну групу.

В якому віці краще вчитися масажу?

Наші випускники – люди від 15 до 70 років.

Немає можливості оплатити відразу

Є можливість оплати частинами без участі банку.

Освіту якого інституту потрібно мати?

Не має значення. Ви стаєте кваліфікованим масажистом, навіть якщо ви без медичного диплома.

Навіщо про щось турбуватися? Від вас – тільки бажання вчитися! Все інше ми беремо на себе. Забезпечуємо всім необхідним, щоб ви вийшли від нас готовим до дій масажистом. Знаннями, навичками та витратними матеріалами!

Курси масажу

comments powered by HyperComments