Курси масажу в Харкові

Курси масажу в Харкові

Загальна характеристика курсів масажу

Курси масажу в Харкові

Запропонована програма навчання масажистів розрахована на всіх бажаючих: тих хто має медичну освіту, так без мед. освіти.

У програму курсу входять практично всі види масажу. Крім класичного масажу та спеціальних різновидів масажу (дитячого, вакуумного (баночного), медового, антицелюлітного), слухачі курсів масажу вивчають основи медицини, анатомії, фізіології, а також показання та протипоказання до проведення масажу.

Заняття на курсах масажу в Харкові проводяться в невеликих групах по 4 – 8 чоловік професійним медиком-масажистом, який має великий досвід викладання та ексклюзивну методику навчання масажу. Велика частина занять на курсах – практична.

Пройти навчання можна в зручному для вас місці: м. Харків, пр-т Московський 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх.

Учні проводять масаж на спеціалізованих масажних столах.

Тривалість навчання на курсах масажу в Харкові:
1 місяць занять (40 академічних годин).

Графік занять на курсах масажу в Харкові:
2 або 3 рази на тиждень по 4 години на день.

Школа масажу в Центрі Здоров'я, Краси та Успіху The Vesnina Group

Навчання масажу відбувається в приємній, невимушеній обстановці. Школа масажу в Центрі Здоров’я, Краси та Успіху The Vesnina Group по праву стала найпопулярнішою в Харкові. Близько 30% нових учнів приходять до нас на курси масажистів за рекомендаціями від наших випускників! Вартість навчання в нашій школі масажу нижча, ніж в інших навчальних центрах нашого міста, а якість навчання значно вища.

Після закінчення курсів та складання теоретичного та практичного іспиту, ви отримуєте сертифікат.

Для бажаючих вивчити та заглибитися в інші види масажу проводиться навчання іспанському масажу, лімфодренажному масажу, 3Д масажу, остеопатичному масажу.

comments powered by HyperComments