Історія остеопатії

Історія остеопатії

ОСТЕОПАТІЯ Харків

Історія остеопатіїОстеопатія являє собою один з методів традиційної медицини, що полягає в ручній дії на анатомічні структури тіла.

Мета – лікування хворого без застосування фармакологічних препаратів.
Результат – відновлення оптимального рухового стану людини, що веде до поліпшення якості життя.

Основний лікувальний арсенал остеопатії базується на використанні спеціальних лікувальних прийомів (технік), виконуваних руками лікаря. Техніки, що застосовуються в остеопатії, на відміну від інших видів мануального лікування, виконуються тільки в фізіологічних бар’єрах тканин та відносяться до м’яких дій. Головне положення остеопатії полягає в тому, що застосовуване лікування спрямоване на мобілізацію внутрішніх ресурсів організму до самолікування.

Інша принципова особливість остеопатії пов’язана з підходом до організму людини як до єдиної системи.

Остеопатія виникла більше 100 років тому в Америці, в Англії остеопати практикують 90 років, в Європі – 40 років.
У нашій країні остеопатія з’явилася лише кілька років тому, але вже по праву зайняла своє місце серед медичних послуг.

Наш Центр надає допомогу пацієнтам, а також даємо можливість майбутнім лікарям та всім бажаючим опанувати премудрості науки на практиці.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Історія остеопатіїОстеопатія, як самостійний напрям в медицині, з’явилася в США більше 130 років тому. Її засновник доктор Ендрю Тейлор Стілл в 1874 році розробив та сформулював концепцію використання м’якотканинних та фізіологічних технік остеопатії, взявши найкраще з медицини єгипетської, давньогрецької та епохи Відродження.

У 1892 році доктор Стілл відкрив в Кірксвілле, штат Міссурі, першу в США та світі школу остеопатичної медицини.

У 1918 році його учень та послідовник Літтлджон створив в Англії першу європейську школу остеопатії. На перших порах остеопатії доводилося стикатися з численними проблемами, доводячи офіційній медицині ефективність та справедливість своїх методів. Однак, в 1920 році ця медична спеціальність отримала медичне визнання в США, а потім і в Європі.

У 1933 році королева Єлизавета підписала білль про остеопатію – так остеопатія стала першою альтернативною системою лікування, законно визнаною в Англії. У 60-ті роки остеопатична школа, заснована Ф. Пейраладом, з’явилася у Франції.

У Росії остеопатія почала відраховувати друге десятиліття. Лише в 1994 році в Санкт-Петербурзі була відкрита перша приватна остеопатична школа – Російська вища школа остеопатичної медицини. У 1996 році почалося навчання російських лікарів професорами Європейської остеопатичної школи (Мейдстоун, Англія). Пізніше створена Російська Академія остеопатії.

У нашій країні остеопатія тільки починає розвиватися, але стрімко набирає оберти!

ВИДИ ОСТЕОПАТІЇ

Види остеопатіїІснує три напрямки остеопатії:

Структурна остеопатія вирішує проблеми опорно-рухового апарату, знімає болі в спині, стимулює розумову та фізичну активність, підвищує імунітет, позбавляє від синдрому хронічної втоми.

Вісцеральна остеопатія займається внутрішніми органами. Це нормалізація роботи печінки та кишківника, поліпшення травлення та обміну речовин, усунення гінекологічних проблем, лікування хронічних захворювань сечостатевої системи, попередження варикозного розширення вен.

Краніальна остеопатія регулює співвідношення кісткових та м’якотканих структур голови. Суть методу – розслаблення глибоких структур мозку. Якщо ці структури знаходяться в стані постійної напруги, вони починають здавлювати головний мозок та черепну коробку, перешкоджаючи нормальному функціонуванню головного мозку та інших структур голови.

НАВЧАННЯ

Школа практичної остеопатії, психології та масажу
Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»
проводять підготовку всіх бажаючих з остеопатії

Школа практичної остеопатії, психології та масажу

Остеопатія (від грец. «osteon» – структура, та «pathy» – джерело хвороби) – сучасний напрямок медицини. Сфери її застосування – неврологія, кардіологія, ортопедія, педіатрія, акушерство, гінекологія, внутрішні хвороби, спортивна медицина та ін.

Метод лікування спрямований, в першу чергу, на відновлення та активацію ресурсів самого організму. Вплив на пацієнта м’який, безболісний за допомогою рук, без використання будь-яких препаратів та медикаментів.

Остеопатія не цурається знання класичної медицини. При цьому дозволяє прискорити процес одужання, у багатьох випадках значно знизити дози лікарських препаратів, уповільнити прогресування хвороби.

Якщо Вас цікавить даний напрямок нетрадиційної медицини, то ми запрошуємо Вас пройти навчання за напрямком: остеопатія.

Школа остеопатії

comments powered by HyperComments