АРТ-творчість

АРТ-творчість

Арт-творчістьСпробуйте зробити щось нове. Арт-терапія – це творчість та самопізнання. Якщо ви жодного разу не чули, що таке арт-терапія, то зараз дуже вдалий час, щоб почати це знайомство.

Я арт-терпевт, практикуючий психолог, логопед та експерт-тренер з комунікації, веду заняття з розвитку творчих здібностей, ораторської майстерності, часто чую від учасників, що складно було зважитися прийти в перший раз, що немає творчих здібностей, публічних виступів, що останній раз досвід спілкування з фарбами, зі сценою був в школі. Але творчий потенціал є у кожного, головне – почати. Арт-терапія знімає страхи й затиски, дає можливість відчути себе митцем та творцем свого власного життя, додає фарб та відчуттів.

Уявіть, що ви можете відповісти на питання «Як справи?» або «Як настрій?», а можете намалювати цю відповідь, зробити кольоровий колаж або фотографію на цю тему. Так ваша відповідь та ваш настрій з’явиться в цьому світі в кольорі, в образах та символах.

Малюнок настрою – це твоя емоція в кольорі. Подивися, якого кольору там більше, обери той, який подобається. Зроби його своїм кольором на найближчий тиждень – додай в деталі, обери з гардероба відповідну річ, купи новий аксесуар. Кожен раз, коли будеш відчувати, що настрій на нулі – повертайся до цього кольору, це буде твій власний вітамін гарного настрою.

Додати фарб в життя – це магія та диво, яке не потрібно чекати, а можна зробити самим.

С. В. ВЕСНІНА

comments powered by HyperComments