Арт-терапія з дітьми

Арт-терапія з дітьми

Арт-терапія з дітьмиАрт-терапія з дітьми – це м’який та дуже ефективний спосіб психологічної роботи. Я арт-терапевт та використовую арт-терапію з дітьми в індивідуальній консультації, в тому числі за участю батьків. 

Діагностика – арт-терапія один з основних методів, у дитини немає відчуття, що хтось її допитує, порушує її межі. Спілкування з психологом йде в ігровій формі. Багато творчості та цікавих занять – малювання, ліплення, ігри.

Арт-терапія для дітей – відмінний спосіб зняття напруги та тривоги. Для цієї мети я підбираю спеціальні матеріали – ліпимо з пластиліну, місимо тісто та робимо фігурки, малюємо аквареллю.

Арт-терапія з дітьми – ідеальний варіант для терапії та корекції поведінки.

Малюнок, робота з водою та різними пластичними матеріалами, вигадування історій та казкотерапія, рольові ігри.

Корекція кордонів в сім’ї, встановлення контакту з батьками, спілкування з однолітками, робота з негативними емоціями – гнівом, образою, ревнощами, страхами, істерики та непослух, усунення переживань після травматичної ситуації – ось далеко не повний перелік питань, які психолог може вирішити за допомогою засобів арт-терапії.

Я використовую в роботі авторські методики, які з’явилися у мене за час практики. У хід йдуть іноді найпростіші об’єкти – діти люблять “кіндер-сюрпиз терапію” Звичайно, ми її так не називаємо під час консультації, а просто діти грають в іграшки – кіндер-сюрпризи, виконують різні завдання психолога.

Арт-терапія з дітьми

Арт-терапія з дітьми дає прекрасний ефект в розвитку роботи правої півкулі, синхронізації діяльності відділів мозку, пробуджує сенсорику, активізує дрібну моторику, прискорює одужання в разі гострих та хронічних захворювань.

А як необхідна АРТ-терапія підліткам? Ви дорослі іноді забуваєте, запитали ви свою дитину, як у неї справи. Головне одягнути, взути, нагодувати, купити «дорослу» іграшку. А спілкування, кольори життя. «Навчіть мою дитину любити мене» – ось, що відбувається з нами.

comments powered by HyperComments