10 причин: Чому підлітки не відчувають себе потрібними в цьому світі?

10 причин: Чому підлітки не відчувають себе потрібними в цьому світі?

Чому підлітки не відчувають себе потрібними

  1. Занижена самооцінка.
  2. Самотність, брехня.
  3. Гаджети. Виділятись з натовпу.
  4. Депресії. Навіщо я в цьому світі.
  5. Не задоволені своїм тілом. Постава.
  6. Зайва вага.
  7. Завищена опіка батьків. Або надмірно жорстокі покарання дитини. Б’ють.
  8. Захоплення шкідливими звичками. Сигарети. Спиртне. Наркотики.
  9. Стреси.
  10. Навчання. Для себе або для школи?

Хто допоможе?

У центрі Vesnina Group для ваших дітей на допомогу прийдуть фахівці-професіонали

У нашому центрі «The Vesnina group» для ваших дітей на допомогу прийдуть фахівці – професіонали:

У нашому Центрі всі фахівці готові об’єднатися і допомогти вашій дитині. Кожен з них вносить свої корективи, заповнюють прогалини у вихованні, розвитку, як тіла, так і підвищення рівня знань, їх IQ. І таким чином, з радістю допоможуть і Вам, і вашому чаду. Адже дитина багатьох речей замовчує. Шукають відповіді у однолітків, якщо такі, звичайно, є. Які і самі губляться в своїх відповідях, на свої запитання. Діти стають набагато швидше дорослішими за нас і зловити грань затребуваності, іноді дуже важко батькам. А тут весь комплекс всебічного розвитку.

Кожен з фахівців, вникаючи в проблему дитини, підлітка, дають рекомендації. Пропонують програму розвитку, оздоровлення. Відповідають на хвилюючі їх і Ваші питання. Це колосальна підтримка з боку наших фахівців і можливість стати Вам для дитини, підлітка – другом, найближчим, якому легко довіритися і не бути ізгоєм.

Як переплітаються шляхи вирішення фахівців?

Головне, визначитися з проблематикою і поступово, підключати більш слабкі сфери.

Якщо це постава походити на фітнес – зміцнити м’язи. Підняти їх тонус. Звичайно важливий тут і масаж і відшукати першопричину з лікарем ортопедом-травматологом.

Якщо хворобливість дитини – то це терапевт, кардіолог Вам раді допомогти. І теж підключати і масажиста, і остеопата.

Стреси, переїдання, занижена самооцінка – звернутися з цього питання до психолога, невролога, масажиста. Пройти курс АРТ-терапії.

Питання в вихованні дітей, Вам допоможуть саме: психолог, остеопат, невролог, масажист. Адже, ми своїм застарілим поглядом на життя, гальмуємо або перебільшуємо виникаючі проблеми. Значить і Вам, дорогі батьки, теж не заважає зайнятися собою і тим самим допомогти своєму чаду.

Якщо дитині важко дається спілкування з однолітками, може через погану мови або через страх публічних виступів, або в умінні легко і просто комунікувати. Тоді, як раз вчасно звернутися до логопеда, тренера з ораторської майстерності.

Наші фахівці дають не малий запас знань, можливостей, перспектив на майбутнє. А майбутнє у дитини щасливе тоді, коли вона здорова, впевнена, задоволена собою. І почуття підтримки з Вашої сторони її надихають на позитивні емоції, позитивні можливості, успіхи в навчанні, на позитивні перспективи в своєму виборі професії, своєї справи!

Підліток дуже потребує підтримки з боку дорослих. Наше завдання вчасно відгукнутися на його проблему. Хто як не ми їм допоможемо.

Наш Центр «The Vesnina Group» відкритий для вас кожен день з 9:00 до 21:00 години.

comments powered by HyperComments