Вправи для підвищення настрою

Вправи для підвищення настрою

Правильний емоційний фон можна задати за допомогою зарядки або занять улюбленим видом спорту.

Вправи для підвищення настроюСпорт зробить нас стрункіше і здоровіше, тому ми готові приділяти час фізичним навантаженням. Але у занять спортом є ще одна цінна якість. Рухова активність допомагає зберегти позитивний настрій. За допомогою фізичних навантажень ми можемо підняти собі настрій та уникнути депресивних станів.

Якщо у Вас самостійно не виходить побороти депресію – ми Вам в цьому допоможемо!

Психологічна допомога

Чому вправи змінюють настрій?

У нашому організмі постійно виробляються гормони щастя – ендорфіни. Їх кількість збільшується, коли ми переживаємо всілякі позитивні емоції. А ще концентрація ендорфінів в крові зростає, коли ми займаємося спортом. Вже через 15 хвилин після початку занять рівень цих гормонів помітно збільшується. Ми можемо скористатися цим ефектом та застосовувати як ліки проти нудьги спортивні тренування. Також можна, щоб попрацювали замість Вас!

Запишіться на 3Д масаж!

Які види спорту «вилікують» від поганого настрою?

Для корекції настрою підходять різні види фізичних навантажень. Біг та ходьба, фітнес та йога – можете обирати те, що вам більше до душі.

  • Тренажерний зал допоможе не тільки поліпшити фігуру, а й відчути впевненість в собі та стати спокійніше.
  • Єдиноборства допоможуть виплеснути дратівливість та надмірну агресію.
  • Біг та ходьба знімуть тривожність та пригніченість та «включать» позитивне ставлення до навколишнього.
  • Йога та тайцзи посприяють позбавленню від психологічної втоми та надмірного занепокоєння.
  • Фітнес та танці допоможуть отримати заряд бадьорості та дадуть відчути себе частиною колективу.

Пробуйте різні види фізичної активності, спостерігайте за зміною настрою під їх впливом та обирайте самий відповідний для себе спорт.

Тільки будьте обережні та не перестарайтеся! Травми та виснаження Вам не потрібні! Також допоможе в боротьбі з поганим настроєм фітнес-масаж.

Трохи вправ!

Ну а наразі кілька вправ, які гарантовано покращать ваш настрій.

  • Потягуємося. Ноги на ширині плечей. Піднімаємо руки перед собою та вгору. Намагаємося дотягнутися руками до віртуальної поперечини, яка розташована високо над головою. Розводимо руки в сторони, при цьому продовжуємо тримати руки в напрузі та тягнемося ними в сторони. Опускаємо руки вниз та розслабляємося.
  • Розсовуємо перепони. Витягуємо руки перед собою та робимо кистями розсовуючі рухи. Розсовуємо віртуальні двері 5 разів. Після чого піднімаємо руки вгору та через сторони опускаємо вниз.
  • Обертаємо руками. Руки вперед. Починаємо обертання кистей, 20 раз обертаємо кисті всередину та 20 раз назовні. Потім починаємо обертання в ліктьовому суглобі, теж по 20 раз. Після чого переходимо до обертання рук в плечах. При цьому руки зігнуті в ліктях та кисті стикаються з плечима. Потім опускаємо руки та розслабляємо їх.
  • Струшування. Руки розташовуються уздовж тулуба. Вони розслаблені, висять батогами. Підводимося на носки та різко опускаємося на стопу. При цьому м’язи тіла повинні бути максимально розслаблені. Виникає ефект струшування. Ця вправа дуже добре знімає напругу та втому, та навіть сприяє нормалізації тиску.
  • Березка. Лягайте на спину. Підніміть випрямлені ноги, а руками підіпріть область спини. Постарайтеся простояти в стані «березки» хвилину. Потім опустіть ноги та розслабтеся.

Прокинулися вранці з важким почуттям? Охоплюють похмурі настрої? Ноги на ширину плечей та приступаємо до зарядки!

Якщо у Вас не просто поганий настрій, а є невирішене питання або ситуація, яка турбує Вас – не затягуйте, звертайтеся до фахівців. Ми не призначаємо таблеток й не використовуємо гіпноз! Іноді необхідно просто поставити правильний вектор, або просто промовити вголос та …. ВУАЛЯ!!!

Втечемо від мінорних настроїв

Біг – ще одна ефективна вправа для підняття настрою. Згадайте дітей, вони люблять бігати та стрибати, та це природні вправи, які допомагають підтримувати організм в тонусі.

«Ейфорія бігуна» – особливий піднесений настрій після тривалого бігу, давно було відомо в спорті. Нещодавно вчені знайшли причину цього явища. Вони відкрили, що при бігу в організмі активно виробляються особливі речовини – ендоканнабіноіди, за будовою схожі на марихуану, які й підвищують настрій. Так що використовувати біг для підняття настрою – дуже хороший варіант.

У домашніх умовах можна застосувати біг на місці. А можна вийти на вулицю та влаштувати собі справжню пробіжку.

Медитація – статика в боротьбі з поганим настроєм

Не тільки динамічні фізичні вправи позитивно діють на настрій. Статика теж здатна допомогти нам уникнути нудьги. Вчені вважають, що підкоригувати настрій в кращу сторону нам допоможе медитація. Річ у тому, що медитація сприяє збільшенню в організмі ще одного «гормону щастя» – серотоніну. Щоденні медитації допоможуть позбутися від надмірної агресивності, заспокоїти думки та зняти напругу.

І це далеко не повний список «вправ для настрою». Робіть звичні вам вправи та пробуйте нові, стежте за реакцією організму на ту чи іншу фізичну дію. Шукайте свої способи «вилікуватися» від поганого настрою!

Або звертайтеся в наш Центр. Ми завжди раді Вам допомогти!

comments powered by HyperComments