Сомато-емоційне звільнення

Сомато-емоційне звільнення

Сомато-емоційне звільненняСомато-емоційне звільнення (або тілесно-емоційне звільнення) є терапевтичним процесом, який використовує основні та розширені методики краніосакральної терапії, з метою допомогти позбавити розум та тіло від залишків наслідків різного роду травм.

В ході нашої практики можна допустити припущення, що тканини тіла (особливо сполучні тканини) мають пам’ять (осередки «пам’яті» були названі авторами «енергетичними кістами»). Коли проявляється сила пошкодження, тканина, на яку діє ця сила, змінюється. Можливо, вона зберігає енергію удару. Рівень підвищеної кінетичної активності, або ентропії, встановлюється в ураженій області. Потім організм або розсіює цю енергію та повертається до норми; або якимось чином розміщує цю енергію удару та відгороджує її, так само як він відгороджується від туберкульозних паличок під час пасивного стану хвороби. Після того як енергія захворювання успішно ізольована, організм адаптується в цій області. Енергія (електрична, магнетична, prana, Qi або ваша особиста назва) потім посилюється, щоб рухатися навколо цієї області, а не через неї. Через кілька років тіло втомиться та його здатність до адаптації впаде. В цей час та з’являться симптоми та дисфункції, раніше ігноровані – болі різної локалізації, гормональні порушення, алергії, порушення діяльності систем травлення, репродукції та інше.

На щастя, існує спокійний природний шлях допомогти Вашому тілу звільнитися від цих емоційних слідів та добитися одужання. Сомато-Емоційне Звільнення (СЕЗ) – це просунутий метод видалення з тіла енергетичних кіст. Для виявлення локалізації емоційної енергетичної кісти використовується діагностика краніосакрального ритму пацієнта.

Краніосакральний ритмПоняття краніосакрального ритму (КСР) є одним з ключових понять остеопатії в загальному та методу СЕЗ зокрема. КСР відчувається лікарем як хвилеподібні циклічні міні рухи структур тіла, схожі на згинання-розгинання (flexio-extensio). Якість, частота, амплітуда, повнота проведення ритму є діагностичними показниками для лікаря. При роботі методом СЕЗ детектором значущості проблеми для пацієнта є різка раптова зупинка КСР: він завмирає як при стоп-кадрі в будь-якій точці свого циклу. Для лікаря це означає, що щось важливе присутнє в межах свідомості пацієнта. Можливо, якийсь істотний символ або зображення спливли на поверхню. Можливо, було виголошено ключове слово або в ході бесіди була порушена важлива тема. Робота лікаря полягає в тому, щоб визначити, що саме зупинило КСР так різко. Як тільки пацієнт чітко згадає нещасний випадок, що стався з ним, лікар буде працювати з метою знищення супутньої руйнівної негативної енергії та перетворення її в позитивну конструктивну енергію.

Результатом СЕЗ є справжнє звільнення тканин, що проявиться в пом’якшенні загального тонусу тіла. Зі значущих областей тіла пацієнта буде поширюватися тепло. Якщо присутня біль, вона ослабне або повністю зникне. Покращиться діапазон руху, якщо спочатку він був обмежений. Пацієнт може випробувати звільнення емоційно зарядженої енергії, супроводжуване відчуттям полегшення. КСР повернеться м’яко та спокійно, коли звільнення досягне свого завершення. Тіло відновлюється, використовуючи закладені в ньому механізми самозцілення (саморегуляції).

comments powered by HyperComments