Фітнес лежачи на дивані

Фітнес лежачи на дивані

Сьогодні мова піде про тренажер, який є у кожного. Це наш улюблений диван. Коли всі справи перероблені, а дитина покладена спати, то так і тягне влаштуватися на ньому затишно, налити чаю, поставити поруч вазочку з печивом та дивитися телевізор, ну, або читати. Та товстіти … Але не тут-то було! І виправдання, що в спортзал ходити ніколи, до того ж це далеко та дорого (нехай навіть все це правда!), більше не приймаються.

І так… почнемо…

Для більшості людей фізичні навантаження, як правило, неприємні. Якщо створити їм звичні комфортні умови (улюблений диван, цікавий фільм), справа піде на лад. В даному комплексі вправи не вимагатимуть надмірних зусиль. При регулярних заняттях руховий навик стане автоматичним. Згодом ви будете вдосконалювати фігуру, практично не докладаючи зусиль. Програма ідеально підходить для схуднення, тому що навантаження передбачаються не інтенсивні, але часті. Заняття за цим методом швидко та без надмірних зусиль приводять м’язи в тонус. Для цього організму потрібно витратити багато енергії, яку він буде брати з жирових запасів. Цей процес йде цілодобово. М’язова маса поступово збільшується та вимагає ще більшої витрати енергії. Якщо ви при цьому не почнете їсти більше калорійної, жирної їжі, у вашого організму просто не залишиться шансів зберегти запаси жиру.

Щоденний комплекс вправ дає можливість посилити фізичне навантаження, не змінюючи кардинально спосіб життя, не вимагає додаткових витрат грошей та часу.

Він розрахований на те, що виконувати його ви будете протягом годинної передачі, розбитою 5-хвилинними рекламними блоками, коли можна відпочити. Цього часу цілком достатньо, щоб отримати необхідне фізичне навантаження та почати худнути.

Вправи першої половини місяця

  • Не відволікаючись від перегляду, підніміть одну ногу на 10-15 см від дивана. Час від часу згинайте та випрямляйте її. Коли вона втомиться, виконайте те ж саме іншою ногою. Вправа тренує м’язи ніг та черевного преса.
  • Витягніть руки вздовж тулуба, піднімаючи голову. Натисніть руками на поверхню дивана та утримуйте напругу, скільки можете, до рекламної паузи. Вправа зміцнює м’язи рук та грудей, черевний прес.
  • Лежачи на спині, підніміть голову та верхню частину тулуба. Утримуйте положення, поки можете, потім розслабтеся. Після паузи повторіть вправу. Вправа зміцнює м’язи черевного преса та інтенсивно спалює жир на животі.
  • Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах та, не відриваючи ступні від поверхні, натисніть ногами один на одну. Утримуйте тиск, поки можете, відпочиньте та повторіть вправу. Вправа тренує м’язи внутрішньої поверхні стегон.

Худни разом з нами!

Записатися!

Вправи для другої половини місяця

  • Зігніть ноги. Підніміть ступні на 3-4 см над поверхнею дивана та утримуйте, поки можете. Чуть-чуть відпочиньте та продовжуйте виконувати їх. Вправа тренує м’язи ніг та живота.
  • Лежачи на спині, візьміть в одну руку дволітрову пластикову пляшку, наповнену водою, витягніть руку уздовж тулуба та відведіть в сторону, піднявши пляшку на 15-20 см. Утримуйте таке положення, поки м’язи не втомляться. Потім, обертаючи кистю, поверніть пляшку на 90 градусів. Відчувши втому, поверніть кисть руки з пляшкою ще на 90 градусів. Коли м’язи втомляться знову, виконайте вправу іншою рукою. Час від часу пляшку можна опускати, але намагайтеся робити це не дуже часто. Вправа тренує м’язи грудей та внутрішньої поверхні рук.
  • Витягніть руки вздовж тіла та підніміть обидві ноги на 5-7 см вгору. Для зниження навантаження можна час від часу згинати ноги в колінах, проте вони повинні залишатися піднятими. Для досягнення максимального навантаження покладіть руки під голову. Вправа тренує м’язи черевного преса та ніг.
  • Лежачи на спині, підніміть голову та верхню частину корпусу та нахиліть його вправо. Утримуйте положення, поки не втомитеся, злегка відпочиньте та повторіть, нахиляючи корпус вліво. Ця вправа зміцнює прямі та криві м’язи живота.

Порада 1

Кожну вправу виконуйте в проміжку від однієї до іншої рекламної паузи. У процесі виконання вправи можна робити невеликі паузи, щоб перепочити. Намагайтеся, щоб вони були якомога коротше, тоді тренування буде більш ефективним.

Порада 2

Щоб дивитися телевізор було зручніше, можете підкласти під голову невелику подушку.

Порада 3

В наступному місяці інтенсивність навантажень можна знизити, тому що м’язи вже прийшли в тонус та почали активно спалювати жир. Щоб худнути та утримувати вагу, вам потрібно тільки підтримувати їх в тонусі.

comments powered by HyperComments