Сімейні взаємостосунки

Сімейні взаємостосунки

Сімейні взаємостосункиКонфлікти невід’ємна частина сімейних буднів. Та навряд чи знайдеться подружня пара, що зуміла уникнути розбіжностей. Але, на жаль, іноді пристрасті розпалюються настільки сильно, що спокійне з’ясування проблеми стає неможливим.

Існує три види конфліктів:

Класичний конфлікт – спонтанний, переноситься більш-менш імпульсивно.

Явний конфлікт – агресивний, йде боротьба за владу.

Принциповий конфлікт – розбіжності в думках з важливих питань.

Будь-які конфлікти пар можна розв’язати, якщо існує загальна зацікавленість у з’ясуванні точок зору. Психологи рекомендують під час сварки зберігати якомога більш тісний контакт між подружжям та спокійно аргументувати свою точку зору.

Але, не дивлячись на взаємне бажання та благі наміри, не всі проблеми партнери здатні вирішити самостійно. У таких випадках допомогу може надати консультант з сімейних питань. Звернення до нього розглядається не як безсилля, а як реальний шанс знайти правильний вихід з конфлікту.

Розбіжності можуть стосуватися різних аспектів сімейного життя: діти, права, обов’язки, незадоволеність, побутові питання та ін. Мета сімейних консультацій – поліпшення взаєморозуміння в сім’ї, емоційного стану, вирішення конфліктів, ймовірність переходу відносин в нову якість.

Як це зробити? Як почути себе та навколишній світ? Розвинути почуття та інтуїцію? Всі подробиці на консультаціях з психологом Весніною С.В.

comments powered by HyperComments