Гомеопатія успішно лікує багато хвороб, тому що лікування спрямоване не на хворобу і/або конкретні симптоми, а на здатність пробудження сплячих сил організму на самовідновлення.

Ефективному лікуванню піддаються такі захворювання:

 • захворювання нервової системи (невроз, ВСД, безсоння, депресивні стани, невралгія, астенія);
 • хвороби ШКТ (коліт, ентерит, гастрит, кишкова колька, холецистит);
 • шкіряні захворювання і системні шкіряні хвороби (псоріаз, нейродерміт, вовчак, екзема), у випадках цих хвороб можливе суміщення гомеопатичних препаратів зі звичайними;
 • судинні захворювання (гіпертонічна хвороба, мігрень);
 • захворювання очей (глаукома, порушення сутінкового зору (куряча сліпота)).

Відмінно піддаються лікуванню гомеопатії хвороби статевої системи чоловіків і жінок. Чимало випадків в практиці більшості гомеопатів, коли при правильно підібраному лікуванні частково розсмоктуються спайки різної локалізації.

Можливе лікування багатьох захворювань алергічного походження, наприклад:

 • сезонний алергічний риніт;
 • бронхіальна астма.

Записатися на прийом

Ісаков Олексій Миколайович - лікар вищої категорії, клінічний імунолог, алерголог, гомеопат, мануальний терапевт, остеопат

У нашому Центрі веде прийом лікар гомеопат, імунолог з досвідом роботи більше 20 років – Ісаков Олексій Миколайович – лікар вищої категорії, гомеопат, клінічний імунолог, алерголог, мануальний терапевт, остеопат.

Важливо враховувати, що тривалість і ефективність лікування часто залежить від ступеня складності захворювання. Не піддаються лікуванню випадки онкології і стани, що вимагають оперативного втручання.

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності