У гомеопатії є вагома перевага в порівнянні з іншими методами лікування. Нашкодити людині практично неможливо, навіть якщо лікування занадто тривале. Оскільки від таблеток і/або трав можна отримати отруєння, а через п’явок знизити рівень гемоглобіну, то в гомеопатії подібні побічні ефекти відсутні.

Безліч плюсів у гомеопатії в порівнянні з традиційною медициною. Вона використовує прийнятні методики боротьби з тими ж захворюваннями, які звичайна медицина лікує небезпечними гормональними препаратами або ставлять штамп – невиліковні. Мається на увазі, наприклад, про астму або багатьох форм алергії.

У зв’язку з тим, що препарати на природній основі абсолютно безпечні і мають крихітне дозування, їх можна призначати для немовлят і вагітних жінок, а так само для людей з важкими захворюваннями, яким протипоказані сильнодіючі хімічні препарати.

Ще одна головна перевага гомеопатії в тому що враховуються всі індивідуальні аспекти пацієнта. Хвороба розглядається не як реакція на певний стан пацієнта. Враховуються абсолютно всі симптоми, з якими стикається пацієнт, включаючи психологічні, духовні, фізичні та емоційні.

Записатися на прийом

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності