Професійні хвороби фрілансерів

Професійні хвороби фрілансерів

Професійні хвороби фрілансерівЯк і офісний працівник, фрілансер проводить дуже багато часу за монітором в одній позиції. Тому професійні хвороби фрілансерів та офісників дуже схожі. Частіше страждають органи зору, суглоби, також виявляються збої в серцево-судинній та в травній системі. Поступово можуть додатися і зрушення психоемоційного характеру.

Так що доводиться самому шукати замовлення, доходи вкрай нестабільні, невизначеність робочого розпорядку, всі рішення потрібно також приймати самому, існує ризик натрапити на шахраїв, то і виникає нервовий розлад, депресія або емоційний стрес.

Які професійні хвороби фрілансерів зустрічаються найчастіше?

Головні болі. Через те, що нервові закінчення в стінках судин дратуються, і з’являються болі. Наприклад, якщо вже є остеохондроз хребта в шийному відділі, то болі мають оперізуючий характер, як би стискаючи голову, нібито на ній дуже туго затягли шарф.

Для зняття головного болю можна скористатися контрастним душем. Також можна покласти лід до чола або просто погуляти та подихати повітрям. Дуже часто від мігрені рятує недовготривалий сон. Поява головного болю – це сигнал про те, що з вашим організмом щось не гаразд, тому потрібно розбиратися в причини їх виникнення. Допоможе в цьому проведення комплексного обстеження. Не варто запускати хворобу, краще вчасно розпочати лікування, щоб професійні хвороби фрілансерів не застали вас зненацька.

Серцево-судинна система. Це може бути і варикозне розширення вен, і виникнення тромбів, і часта задишка, яка утворюється внаслідок недостатнього навантаження на серце. Більше рухайтеся.

Біль у спин

Біль у спин. У сидячому, особливо неправильному, положенні виникає велике навантаження на хребет, яке сприяє розвитку таких захворювань спини як сколіоз, остеохондроз, кіфоз та інші. Малорухливий спосіб життя негативно впливає і на психологічний стан людини. Якщо захворювання ще не  лікувальний або остеопатичний масаж, который повысит тонус в мышцах и поможет улучшить кровообращение и обмен веществ.

Тунельний синдром

Тунельний синдром. Через численні одноманітні рухи (найчастіше це відбувається при роботі з мишкою) та щоденне навантаження на одні й ті ж м’язи відбувається защемлення нервів в зап’ястному каналі. В результаті з’являються сильні болі в руках, особливо в правій кисті.

Щоб не страждати таким захворюванням, необхідно правильно розташовувати руки на столі. Дотримання прямого кута між плечем та передпліччям, розміщення всього передпліччя на столі допоможуть запобігти прояву таких симптомів. Висувна поличка для клавіатури, вбудована в деяких комп’ютерних столах, лише погіршить становище, і хвороба розвинеться швидше. І, звичайно, знаходити час для невеликої розминки рук.

Як уникнути тунельного синдрому?

Діагностика хребт

Розумову діяльність завжди потрібно поєднувати та чергувати з фізичними навантаженнями. Це знижує нервову напругу, піднімає настрій, приводить м’язи в тонус, а також підвищує працездатність.

Тому потрібно відвідувати спортивний зал або басейн та робити розминку. А якщо немає часу або лінь – відвідуйте масаж, тому що масаж є пасивною гімнастикою для нашого організму і кілька масажів може замінити одне тренування!

Пройд діагностику хребта в нашому центрі. Наші фахівці допоможуть Вам виявити осередки проблем та розкажуть як з ними боротися.

Запис на прийом за телефонами:
099-308-70-80
093-743-56-99

Центр здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group»
м. Харків, Московський проспект, 257

comments powered by HyperComments