Остеопатія та спорт

Остеопатія та спорт

Остеопатія та спорт

Все частіше до послуг остеопатів звертаються провідні спортсмени світу. І дуже радісно те, що сучасна медицина розвивається не тільки за рахунок фармацевтики і унікального технічного обладнання, а й за рахунок знань людей про себе: своє тіло, психіку і в загальному сенсі, про саму природу людини.

Професія спортсмена грунтується на русі: це люди з колосальною фізичною підготовкою, що орієнтуються на життя в постійному русі. Для них спорт, це не просто спосіб отримання задоволення і підтримки себе в хорошій фізичній формі. Це їхнє життя.

Люди жодної іншої професії так не цінують своє тіло, як спортсмени. Саме їм необхідно бути в максимальній формі до початку змагань. І так важливо швидко відновитися після травми, щоб продовжити тренування, прийти в форму. Але на жаль, не кожен може повністю відновитися і вийти на свій колишній рівень підготовки. І часто справа не в “фізиці”.

Причиною цього часто є “психологічний бар’єр”: страх отримати повторну травму, занепокоєння про втрачений час, про втрачені можливості. Сьогодні психічній реабілітації приділяють не менше значення, ніж фізичній.

Записатися

Остеопатичне лікування може бути застосовано на всіх етапах лікування та реабілітації спортсменів. Воно сприяє повноцінному відновленню тіла, формуванню емоційної та психологічної стійкості. Досвідчений лікар остеопат, спираючись на сучасні знання анатомії, біомеханіки та фізіології, може допомогти спортсменові:

 • в загоєнні травми і якнайшвидшій адаптації організму до нових умов, перебудови його роботи;
 • забезпечить набагато швидший відновлювальний період;
 • візьме на себе вагому та дуже важливу частину психологічної реабілітації (роботи не тільки на вербальному рівні, а й на рівні тіла);
 • допоможе уникнути можливих майбутніх рецидивів.

Записатися на прийом

Спорт пов’язаний з великим навантаженням на м’язово-скелетних систему, тому так важливо вчасно помітити функціональні порушення. Якісь травми організм здатний компенсувати, але в ряді випадків вони не проходять безслідно. Все частіше спортсмени звертаються до остеопатії.

Спортсмени звертаються до лікаря-остеопата в ряді випадків:

 • для усунення рубців та спайок;
 • зі спазмами та болем у м’язах;
 • запальними процесами в суглобах;
 • розтягуваннями, переломами;
 • грижами міжхребцевих дисків;
 • захворюваннями спини з больовими синдромами;
 • запаленнями м’язів;
 • численними запаленнями суглобів, кісткових з’єднань;
 • для лікування пубальгіі, тендиніта;
 • відкритими переломами та травмами різного характеру.

Супровід лікаря-остеопата гарантує не тільки грамотне усунення захворювань за допомогою сучасних технік, швидку і якісну реабілітацію, а й комплексну оптимізацію всіх органів і систем для поліпшення їх взаємодії перед майбутніми змаганнями і в повсякденному житті.

Хочу до остеопата

Остеопатия и спортТак збірна Франції з футболу користується послугами свого лікаря остеопата, який працює з командою.

Провідний в Англії фахівець-остеопат Тім Еллардайс спеціалізується на роботі зі спортсменами. У своїй клініці в Лондоні він приймає кращих футболістів Англії і представників олімпійської збірної.

Відомий французький остеопат Серж Паолетті – лікар національної збірної команди велосипедистів. Він супроводжує свою команду у всіх міжнародних змаганнях, в тому числі і на Тур де Франс.

В недалекому майбутньому остеопатичне лікування набуватиме все більшої популярності, в тому числі і у спортсменів. Тому що його ефективність та результати перевершують стандартне медичне лікування, вона заснована на філософії самовідновлення організму, її методики нешкідливі і не мають протипоказань.

comments powered by HyperComments