Підвищення особистої ефективності (АРТ-КОУЧІНГ)

Підвищення особистої ефективності (АРТ-КОУЧІНГ)

Підвищення особистої ефективності (арт-коучінг)Арт-терапія, яка в буквальному сенсі розуміється, як лікування мистецтвом, з’явилася в 1938 році, завдяки художнику Адріану Хіллу. Він використовував арт-терапію для лікування туберкульозних хворих. Згодом арт-терапія отримала більш широке застосування.

Грунтувалася вона на образотворчому мистецтві, але пізніше до неї приєдналичя: музика, танці, казки, драма, глина і багато інших. Вона дозволяє підвищувати самооцінку, творчі здібності, концентрує увагу на відчуттях та почуттях, дає можливість підвищити особисту ефективність. А для досягнення більшого ефекту був створений арт-коучінг.

Арт-коучінг являє собою метод, в основу якого увійшли коучінг та арт-терапія. Завдяки такому злиттю, цей метод став універсальним для людей з різним світосприйняттям, адже він дозволив об’єднати в собі творчий та логічний підхід до вирішення завдань.

З точки зору психології, це хороший спосіб допомогти людині не тільки побороти свої внутрішні проблеми або допомогти вилікувати психічні розлади, але і підвищити особисту ефективність. Арт-коучінг, це спосіб, який дозволяє, без активного стороннього втручання і тиску, покращувати внутрішню організацію людини. Допомагає людині з креативним мисленням впорядкувати хаотичність думок і дій, а людині з логічним складом розуму відкрити в собі творчий початок. Тим самим підвищуючи особисту ефективність в індивідуальному ключі.

Підвищення особистої ефективності (арт-коучінг)Один з плюсів проведення цієї терапії є те, що всі нюанси враховуються суто в індивідуальному порядку, щоб з максимальною ефективністю досягти бажаного результату. Не виключається можливість проведення як довгострокової, так і короткочасної терапії.

Всі сеанси подібної терапії різні, не обов’язково кожен проводити тільки малюючи або ліплячи, в залежності від ситуації і безлічі інших чинників, спосіб проведення терапії вирішуєш в момент початку самого сеансу. Сеанс проводиться в максимальному комфорті для людини, як фізичному, так і емоційному, щоб не погіршувався ефект проведеної терапії.

Підвищення особистої ефективності за допомогою арт-коучінгу відповідний спосіб, щоб розкрити в собі щось нове, за допомогою суміщення раціональних та ірраціональних поглядів на світ. Тим самим дати собі можливість позбутися від обмежуючих життя установок.

comments powered by HyperComments