Про семінар Краніальна естетика – 1 рівень

Про семінар Краніальна естетика – 1 рівень

Міофасціальне естетичне моделювання обличчя та області декольте

За допомогою спеціальних остеопатичних, векторних, краніосакральних технік Ви зможете визначити джерела напруги в різних тканинах та усунути їх. На семінарі розберемо причини змін станів шкіри обличчя. А також опрацюємо зону декольте та шию, зрозуміємо важливість даних областей на якість шкіри обличчя та впливу на неї. Дані технології виведуть Вас на більш високу сходинку розвитку в області косметології та дозволять швидше та ефективніше вирішувати такі питання як:

  • Набряклість обличчя.
  • Зміна кольору обличчя.
  • Асиметрія обличчя.
  • Зморшки обличчя.
  • Рубці та ін.

Хочу записатися

Все це досягається за допомогою Ваших рук та практики “перцепції” (відчуття). Це дозволить Вам без агресивних намірів та захисної реакції організму прибрати дисфункції (порушення). Все це стає можливим за допомогою лімфодренажних технік, роботи з фасції та апоневрозами черепа, мімічною та жувальною мускулатурою зовні та всередині рота (за допомогою рукавички). Визначенням місця порушення в тілі (іноді це віддалені ділянки такі як таз, внутрішні органи, стопа та ін.), які впливають на біомеханіку тіла та безпосередньо на естетичні аспекти обличчя та декольте.

Міофасціальне естетичне моделювання обличчя та області декольте

При мінімальних зусиллях, тонко відчуваючи тканини людини створіть умови для зміни характеру та структури. Запустіть зворотній механізм ущільнення, змініть співвідношення колагенових та еластинових волокон в сполучній тканині, а також надайте вплив на фібробласти фасціальної тканини, що дозволить змінити її біохімічний склад. Прибравши обмеження з судинної системи (або безпосередньо з самих судин, або з навколишніх тканин, які при розростанні або ущільненні обмежують нормальний потік рідини [артеріальної та венозної крові та лімфі]), забезпечите відповідне надходження необхідних поживних речовин кожної клітинки організму та виведенню переробленого матеріалу, що призведе до нормального функціонування тіла. Приведете в нормотонус м’язи обличчя, шиї та декольте.

Міофасціальне естетичне моделювання обличчя та області декольте

Досягаються дані ефекти за допомогою відмінної риси від інших мануальних впливів. Не нав’язуючи свої “придумані” знання як повинно бути ми взаємодіємо з усім організмом та отримуємо зворотній зв’язок від тканин людини. Таким чином можемо більш точно діагностувати місця міофасціальних порушень, які формують естетичні зміни шкіри. Це дозволяє усунути причину, яка сформувала естетичну проблему обличчя.

Міофасціальна структура обличчя

При цих маніпуляціях також зможете відчути та побачити психоемоційні звільнення емоцій, що залишилися всередині тіла при тих чи інших ситуаціях. Все це дасть поліпшення до вище перелічених змін, а також зміниться внутрішній стан клієнта, заберуться так звані “маски” та обличчя Вашого людини стане “живим” та сяючим зсередини).

Міофасціальне естетичне моделювання обличчя та області декольте

Формат проведення семінару побудований таким чином, щоб його учасники за 3 дні навчилися застосовувати отримані знання на практиці та відчули на собі, як вони працюють.

Міофасціальне естетичне моделювання обличчя та області декольте

Участь в цьому навчальному семінарі рекомендовано остеопатам, мануальним терапевтам, масажистам, косметологам, невропатологам, стоматологам та всім, хто хоче удосконалюватися та покращувати якість життя інших людей.

Записаться

comments powered by HyperComments