Курси масажу. Підвищення кваліфікації

Курси масажу. Підвищення кваліфікації

Базові курси масажу

Масаж лікує, розслабляє, приносить задоволення. Руки не можуть замінити апарати і банки. Але це повинні бути руки професіонала, щоб не нашкодити нервовій або м’язовій тканині. Грамотна процедура здатна творити чудеса. Особливо якщо масажист регулярно вдосконалює свою майстерність.

Почати з нуля

Для проведення сеансів не обов’язково закінчувати медичний вуз. Вивчати техніку можна і на спеціалізованих курсах. Без освіти з їх допомогою можливо відкрити свій бізнес або робити масаж близьким і друзям.

На базових курсах масажу в Харкові вчать не тільки техніці виконання, а й психології спілкування з клієнтами. Також в курс входить:

 • історія прийомів впливу на тканини людини;
 • основні поняття про анатомію, визначення проблемних точок;
 • різновиди та протипоказання;
 • гігієна та інфекційний контроль;
 • методики масажу окремих частин тіла;
 • популярні види і секрети від фахівців.

Початковий рівень дозволяє дізнатися масу корисних фішок, а практика починається з першого заняття. В результаті за лічені тижні можливо оволодіти початковими навичками.

Хочу записатися

Професійний ріст

Іспанський, антистресовий, міоартикуляційний масаж, 3Д масаж, остеопатичний масаж, краніальна естетика, кінезіотерапія. Робота масажиста в сучасних умовах має на увазі постійне навчання. Різні види допомагають ефективніше впливати на проблемні зони, вирішувати завдання щодо оздоровлення, виконувати бажання клієнтів.

Для цього в Харкові створені курси підвищення кваліфікації. Це практичні заняття у вигляді семінарів. Для участі в них немає потреби надовго залишати роботу. Але отримані знання і досвід сприяють підвищенню особистого зростання і престижу.

Техніка 3D

Навчання 3D масажу

Охопити більшу частину зон і допомогти відновити організм клієнта за короткий курс важко. Для того, щоб підвищити ефективність процесу створена 3D методика. Це найкраще з інших різновидів і отриманий фахівцем досвід.

Вона позбавляє клієнта від болю, стресу, набряків, гіпертонусу м’язів, коригує фігуру і вирішує цілий комплекс завдань. За основу методика взяла м’яку мануальну терапію, яка спеціалізується на розтягуванні м’язів і зв’язкового апарату. Травмування виключено, дії масажиста не різкі, акуратні і плавні.

Під час дводенного навчання масажу різні техніки поєднуються між собою, а це значно розширює світогляд навіть бувалих майстрів. По завершенні семінару вони зможуть допомагати пацієнтам з болями або функціональними обмеженнями в опорно-руховому апараті. Це нова техніка і унікальний великий підхід.

Записатися на навчання

Краніальна естетика

Краніальна естетика

Зморшки, набряклість, рубці, асиметрія обличчя додають вік. Сьогодні масажиста можна навчити тому, щоб позбавити від комплексів дзеркало душі. Краніосакральні техніки засновані на відчуттях рук.

На правильність рис обличчя впливають внутрішні органи, стопи, мімічна і жувальна мускулатура і інші моменти. Часом дефекти виявляються:

 • після складних пологів, з дитинства;
 • в результаті отриманих травм;
 • втручань стоматологів та інших факторів.

Зазначений спосіб допомагає знайти місця порушень, через які з’являються дефекти. А значить і прибрати причину, зробити обличчя красивішим. Зміни помітні відразу після годинного сеансу масажу. В цілому семінар триває 3 дні.

Записатися

Міофасціальне моделювання тіла

Створення нового тіла

Сьогодні чоловіки хочуть бути також привабливими як жінки. На семінарі з міофасціального моделювання тіла відновлюють тонус м’язів.

 1. Боротьба з сутулістю, виступаючим животом. Загальне виправлення постави.
 2. Робота над кривизною ніг, поліпшення контуру сідниць, талії.
 3. Незручні об’єми, які виникають через зайву рідину.
 4. Очищення організму і підвищення пружності шкіри.

Ці семінари дають можливість прибрати тяжкість і підвищити самопочуття клієнта.

Записатися на навчання

Іспанський масаж

Іспанський масаж

Дістатися до глибинних м’язів і свідомості пацієнта є вищою майстерністю експерта. Навчитися іспанському масажу реально протягом 20 академічних годин.

Він впливає на м’язи тіла, обличчя, нервові закінчення, суглоби, судини. Робота ведеться не хаотично, а за чіткою схемою. Занурення від однієї тканини в іншу створює ефект безперервного впливу.

Особливий секрет полягає в постановці рук і тіла майстра. Тільки так можна правильно і планомірно впливати на всі зони.

Хочу записатися

Діюча школа професійного масажу в Харкові включає цілий спектр навчальних практик. Вони дають майстрам можливість покращувати обличчя, фігуру, психологічний фон клієнтів. По завершенні видаються сертифікати про закінчення курсу.

comments powered by HyperComments