Емоції і тіло: остеопатичний підхід

Емоції і тіло: остеопатичний підхід

Емоції і тіло: остеопатичний підхід

Не секрет, що наше тіло реагує на емоції. Пригнічені емоції не розчиняються в тілі безслідно, але утворюють в ньому токсини, які накопичуються в тканинах, отруюючи організм, це призводить до розладів психічного і фізичного здоров’я.

Собака стискає кігті і напружує щелепи під час гніву. У людини так само відбувається спазм м’язів-згиначів і щелепно-лицьової мускулатури. Викидається адреналін. Частішає серцебиття. Але собака після закінчення дії дратівливого фактору швидко заспокоюється. Людина ж, в силу придушення емоцій, весь час повертається до стресового стану. І м’язовий спазм зберігається.

Багато остеопатів впевнені, що м’язові тканини і фасції так само здатні локально фіксувати патологічні емоції, отримані під час травми.

Як же допомогти? Як виправити ситуацію, що склалася?

Перш за все необхідно знайти і звільнити всі осередки локальних фасціальних психоемоційних спазмів. Спеціальні остеопатічні методики дозволяють швидко виявляти ці ділянки і створювати умови для виходу напруги з тканин. Після вивільнення настає приємний стан розслаблення і спокою.

Другим етапом необхідно врівноважити центральну нервову систему, нормалізувати ток ліквору по шлуночках головного мозку і спинномозковому каналу, врівноважити вегетативну нервову систему, зняти надмірну напругу або, навпаки, простимулювати різні її ланки. Це дозволить істотно поліпшити роботу внутрішніх органів.

На третьому етапі головне завдання – відновити адекватну реактивність нашої психо-тілесної сфери.

Записатися на сеанс

Емоції і тіло: остеопатичний підхід

Переживати емоції – нормально для людини. У деяких ситуаціях дійсно необхідні емоції гніву, агресії, обережності. Вони мобілізують наш організм для протистояння несподіванкам, стресам. Але після припинення стрес-впливу, емоції повинні залишати наше тіло і розум.

Як досягти такої гнучкості нервової системи і психіки?

Для цього теж існують спеціальні остеопатічні підходи. Здорове тіло, що має хорошу нервову провідність і кровопостачання органів і тканин, нормальний тонус м’язів, правильне положення елементів кісткової системи – вже буде досить легко справлятися з емоційними навантаженнями. Якщо ж в програму корекції додати дозовані елементи стресу (це так само можна здійснити остеопатичним впливом на функціональні структури нервової системи), ми зможемо навчити систему тіла-психіки ще більш вибірково і мінімально необхідно реагувати на стрес-фактори.

Остеопатія і краніосакральна терапія – ефективні ліки і профілактика будь-якого стресу.

comments powered by HyperComments