Правильний догляд за губами восени

Правильний догляд за губами восени

Правильний догляд за губами восениОсінній холод, сильний вітер, сухе повітря в будівлях – всі ці фактори шкодять здоров’ю наших губ. Як наслідок – потріскана та згрубіла шкіра. Як з цим бути?

Варто сказати, що сухість губ не завжди викликана погодними умовами. Іноді висихання шкіри обумовлено прийомом лікарських препаратів або зневодненням. Для початку слід збалансувати питний режим, вживаючи більше чисту воду, без солодких газованих напоїв, соків або кави.

Коли включається опалення, повітря в будинку особливо пересушене, й це потрібно виправити. Можна придбати спеціальний зволожувач повітря, а можна просто встановити місткість з водою в кімнаті або накрити батарею вологим рушником, який при висиханні наситить повітря вологою.

Але все одно вам знадобиться також та «швидка допомога» – гігієнічна помада або бальзам для губ. Вони завжди повинні бути під рукою, тому що потріскані губи це не тільки негарно, але й небезпечно – через тріщини в організм можуть проникнути шкідливі мікроби.

В наш час є величезний вибір помад й кремів, що пом’якшують та зволожують. Гель для губ, масло, гігієнічна помада – практично всі вони складаються з натуральних інгредієнтів, відрізняються особливою ефективністю, до того ж, підходять для романтичних побачень. Ніякої сухості та липкості, тільки губи – природні та прекрасні, немов пелюстки.

comments powered by HyperComments