Краща косметика продається в аптеці?

Краща косметика продається в аптеці?

Краща косметика продається в аптеці?Велика кількість підробленої або просто неякісної косметики на полицях магазинів стала причиною того, що все більша кількість жінок переходить на аптечні косметичні засоби. Намагаючись задовольнити все дедалі більший попит, власники аптек почали створювати спеціальні відділи або виділяти окремі полиці або стелажі для розміщення продукції, неофіційно званою космецевтикою. Цим терміном називають лікувальну фармакологічну косметику, відмітними ознаками якої є максимально збалансований склад активних інгредієнтів та відмова від застосування гормонів та антибіотиків.

Якщо ви вирішили почати користуватися аптечною косметикою, то запам’ятайте просте правило – все куплене в аптеці потрібно вважати ліками та строго дотримуватися інструкції по застосуванню та дозування. А ще краще попередньо проконсультуватися з дерматологом або фармацевтом.

Як відрізнити космецевтику від інших засобів? За зовнішнім виглядом та вартістю. Обгортка справжньої лікувальної косметики має непомітний дизайн та порівняно високу вартість. Останнє викликано тим, що обов’язкові клінічні випробування, які проходить кожен засіб, можуть тривати кілька років та охоплювати сотні людей.

comments powered by HyperComments