Масаж при остеохондрозі

Масаж при остеохондрозі

Масаж при остеохондрозіОстеохондроз сьогодні – один з найнеприємніших та поширених недугів. Цьому сприяє те, що значна частина населення, особливо міського, веде малорухливий спосіб життя, зайнята на сидячій роботі в офісах, за комп’ютерами. Однак, багато хто не вважають остеохондроз серйозною хворобою. І даремно.

При остеохондрозі відбуваються процеси деградації, руйнування, деформації міжхребцевих дисків. Та як наслідок – роздратування та защемлення нервів, що порушує нормальну роботу безлічі органів та може привести до виникнення широкого спектра різних захворювань. Це мігрені, порушення зору та слуху, розлади мозкового кровообігу, вегето-судинні дистонії, захворювання щитовидної залози, вестибулярні розлади, міжреберна невралгія, болі в серці, порушення в роботі серцево-судинної та дихальної систем, захворювання органів травлення, нирок та статевої системи.

“Прикмети” остеохондрозу

Захворювання може вражати різні відділи хребта та в залежності від цього підрозділяється на:

  • остеохондроз шийного відділу хребта;
  • остеохондроз грудного відділу хребта;
  • остеохондроз поперекового відділу хребта.

У першому випадку виникають болі в міжлопатковій області в зоні потилиці, запаморочення, обмеження рухливості та напруга в області шиї, можливо оніміння пальців під час сну. У другому – швидка стомлюваність спини, особливо в положенні стоячи, монотонний біль в області хребта. У третьому – тіло болить при нахилах вперед, при кашлі, відчувається біль в області ребер та сідниць, відчувається постійна напруга м’язів в області поперекового відділу.

Масаж при остеохондрозі

Масаж – один з найефективніших методів лікування остеохондрозу. Поліпшення кровопостачання, лімфодренаж при масажі значно зменшують больові прояви та допомагають відновити уражені ділянки хребта. Масаж при остеохондрозі повинен тривати не менше 30 хвилин, а курс масажу становити не менше 10 процедур.

Дуже важливо, щоб масаж робив професіонал. Дилетанти не зможуть вам допомогти, а, навпаки, здатні серйозно нашкодити.

Протипоказання до масажу при остеохондрозі: гарячкові стани різної етіології, загострення запальних захворювань шкіри та підшкірної клітковини, м’язів або суглобів, різні захворювання крові, схильність до кровотеч, туберкульоз кісток та суглобів, остеомієліт, а також стадії загострення будь-яких хронічних захворювань, вроджені та набуті вади серця, цукровий діабет та пухлини будь-якої природи.

Записатися на масаж в Харкові

comments powered by HyperComments