Можливе погіршення здоров’я при оздоровленні організму

Можливе погіршення здоров’я при оздоровленні організму

Можливе погіршення здоров'я при оздоровленні організмуПочинаючи вести здоровий та правильний спосіб життя, багато хто чекає від нього негайних та видимих результатів. Однак трапляється й так, що замість ідеальної фігури та міцних м’язів, з’являються нездужання та болі. Щоб не втратити ентузіазму завчасно, необхідно знати, що є й зворотна сторона інтенсивних тренувань та дієт.

Найбільш частими проявами при заняттях спортом є м’язові болі різної локалізації та ступеня інтенсивності. Щоб їх уникнути, потрібно приступати до занять поступово, не даючи організму відразу максимальне навантаження. Також може з’являтися головний біль, пов’язаний із судинним дисбалансом, це вже привід звернутися до лікаря.

Під час дієти теж можливі різного роду неприємні відчуття, крім почуття голоду. Мігрень, запаморочення, спазми в животі – все це може мати місце при незбалансованих дієтах, коли організм не отримує тих чи інших інгредієнтів. До вибору дієтичного раціону слід підходити вкрай обачно, й краще вдатися до допомоги фахівця-дієтолога.

comments powered by HyperComments