Пережиті негативні емоції здатні не кращим чином вплинути на подальше життя

Пережиті негативні емоції здатні не кращим чином вплинути на подальше життя

Пережиті негативні емоції здатні не кращим чином вплинути на подальше життяЗгідно із заявою українського психолога Наталії Вовк, пережиті людиною негативні емоції не зникають безслідно – вони здатні повернутися в майбутньому та негативно вплинути на її характер та, як наслідок, подальше життя.

За словами психолога, всі пережиті неприємні емоції люди намагаються, в першу чергу, придушити, а не пережити. Так, будь-яка згадка про неприємні нам речі, дії або події наш мозок намагається заховати якомога глибше в підсвідомість, включаючи, таким чином, функції психічного самозахисту. Однак захована проблема не перестає бути проблемою, й пережита раніше негативна емоція може знайти вихід у майбутньому, зумівши перерости в страх, гнів або дратівливість.

Таким чином, всередині людини відбувається внутрішня боротьба між бажанням заховати негативні емоції, відхреститися від них та необхідністю пережити ці неприємні враження, щоб в подальшому вони не змогли вплинути на її життя.

На думку Наталії Вовк, саме ця програма нашого розуму може бути причиною псування характеру та тих неприємностей, які трапляються на нашому життєвому шляху.

comments powered by HyperComments