День народження визначає життєвий настрій

День народження визначає життєвий настрій

День народження визначає життєвий настрійРозлади настрою – все більш поширена проблема людства. Вчені намагаються з’ясувати, що ж є визначальним фактором у становленні емоційних темпераментів та афективних розладів. Були проведені дослідження, в ході яких отримані підтвердження теорії про те, що пора року, в яку народилася людина, безпосередньо впливає на характер нервово-емоційних реакцій та життєвий настрій.

З точки зору астрології вже були відомі психотипи, особливості рис характеру в залежності від часу, дати народження. А тепер вчені з Будапешта представили звіт про виконану роботу, яка підтверджує, що кожна з пір року впливає на темперамент людей, що народилися в даний період.

Дослідження на рівні біохімічних досліджень дозволяють стверджувати, що моноамінні нейромедіатори – допамін та серотонін залежать від пори року, в яку людина народилася. Причому вплив на темперамент «сезонності» довгострокий. Протягом всього свого життя літні іменинники демонструють часті, швидкі коливання між оптимістичним та поганим настроєм. Ті, що народилися навесні та влітку схильні до надмірного позитиву, тобто мають гіпертимний темперамент. Ті, чия дата народження припадає на зиму, менше всіх інших дратівливі, але більш схильні до депресій, ніж ті, хто народився восени.

comments powered by HyperComments