Лікування грижі хребта

Лікування грижі хребта

Лікування грижі хребта

Думка про те, що єдиний спосіб лікування грижі хребта – операція є досить поширеним серед лікарів та самих пацієнтів. Однак, звернувшись до статистики, ми зможемо помітити, що дуже багато операцій, які спочатку здавалися дійсно успішними, згодом приводили до повторних операцій, а іноді й до появи нових гриж диска.

Причиною такого великого відсотка невдач є те, що операційне втручання ефективно усуває наслідок, але не причину захворювання.

Лікування міжхребцевої грижі  – це завдання не з простих та вимагає точних дій фахівця.

Методи лікування міжхребцевих гриж діляться на три групи: консервативні – проводяться з метою уникнути операції на хребті; операції та післяопераційне відновлення організму.

Консервативне лікування грижі хребта має шанси на успіх в залежності від обсягу, положення, не дуже великих розмірах грижі та ін.

Лікування грижі хребта: показання до оперативного втручання.

Тривалі хворобливі відчуття (більш як 3 місяці) з порушенням чутливості та функціональної діяльності кінцівок та ін. може служити показанням для оперативного втручання. У цьому випадку необхідно звернутися до лікаря травматолога та мануального терапевта, які після огляду та діагностики (МРТ та рентген) складуть для Вас індивідуальний план лікування.

Лікування грижі хребта: комплексний підхід

Найкращий варіант лікування грижі хребта – це комплексне лікування: мануальна терапіямасаж, краніосакральна терапія та фізіотерапія, лікувальні блокади. Слід зазначити, що при грижі диска метод мануальної терапії повинен бути першочерговим. При її проведенні потрібно дотримуватися суворих правил обстеження, консультацій та лікування, а саму терапію проводити в легкій формі.

comments powered by HyperComments