Масаж при болі в спині

Масаж при болі в спині

Масаж при болі в спині

Болі в спині – один з найбільш поширених недугів нашого суспільства.
Кожні чотири людини з п’яти відчували гострий біль в спині.

Більшість випадків болю в спині, в попереку пов’язані зі стресом, неправильними позами, нещасними випадками або слабкістю м’язів черевного преса. Коли болить поперек, організм автоматично компенсує це, знімаючи напругу з поперека та переносячи її на іншу область. На жаль, це хоча й вирішує частково проблему, але надмірне м’язове напруження виявляється перенесеним на іншу частину спини. Можливою причиною може також бути розтягнення зв’язок та м’язів спини, тому дуже важливо, щоб хребет та м’язи спини були сильними та гнучкими.

Масаж дуже ефективний при знятті м’язової напруги, при болях у попереку та ішіасі. Масаж дозволяє поліпшити живлення міжхребцевих дисків, зменшити біль, збільшити рухливість хребта.

Згадаймо, на чому заснований позитивний ефект масажу, або, інакше, що відбувається в організмі після масажу. По-перше, поліпшується мікроциркуляція та кровопостачання м’язів, найбільш доступних для впливу. Підвищуються обмінні процеси у внутрішніх органах. Це дає відчуття легкості та бадьорості в тілі. По-друге, підвищується утворення та вивільнення в кров біологічно активних речовин з морфіноподібною дією. Ці речовини зменшують відчуття болі та викликають почуття фізичного задоволення, припливу сил.

Наш центр рекомендує Вам:

Записатися на масаж в Харкові

comments powered by HyperComments