Кому та навіщо потрібен масаж?

Кому та навіщо потрібен масаж?

Про користь масажу для різних випадків та людей різних професій.

Не ми такі, життя таке?

Кому та навіщо потрібен масаж?Сидите цілими днями за комп’ютером? Або за кермом? Засинаєте далеко за північ, на кілька годин відклавши ноутбук, та за ранковою кавою – знову – в екран? Перед очима до вечора – кола? Спина гуде, шия не повертається? І це нормально, у всіх друзів та колег так?

Рідкісні спроби «з понеділка» більше гуляти, а «з першого числа» купити абонемент в басейн нічим не закінчуються? Вирізаєте з журналу сторінки з вправами, вішаєте на шафу, чесно намагаєтеся їх робити, але через два тижні кидаєте це заняття? “Життя таке”?

Вона може бути іншою. Перевірте та вам сподобається.

Коли настав час йти на масаж?

Зазвичай до лікаря приходять, коли не йти вже не можна. Як би нам, лікарям, не було від цього сумно, як би це не ускладнювало, не затягувало та не здорожувало процес одужання.

На масаж теж приходять, коли щось болить: спина, шия, голова … Або після травми. Або коли лікуючий лікар направить. Так, звичайно, ми допоможемо. Ми допомагаємо відновитися після інсульту, після травм, лікувальний масаж показаний при цілому ряді інших захворювань.

Але не обов’язково захворіти, щоб почати піклуватися про себе. Якщо немає протипоказань, або навпаки – показань до частіших процедур, курси з 10 – 15 годинних сеансів оздоровчого масажу потрібно проходити всім здоровим людям два рази в рік.

Кому потрібен масаж?

Особливо все це стосується всіх офісних трудівників – менеджерів, бухгалтерів, айтішників. Фрилансерів, які працюють у себе вдома (а значить, як правило, годинами сидять в незручній позі, зігнувшись над клавіатурою, відриваючись від неї тільки щоб дійти до холодильника).

Водіїв, які проводять життя в пробках. Начальників та підприємців, на яких лежить величезна відповідальність, а значить – стрес слідує за стресом.

Тим, чиє життя часто вважають простим – домогосподаркам, мамам, що не працюють, насправді нелегко. А «молодим та здоровим» студентам взагалі не позаздриш – днем – лекції, ввечері – домашні завдання, вночі – балаканина з приятелями в інтернеті. Знову все сидячи, знову все зігнувшись.

Страждає хребет, страждають м’язи, затискається зоровий нерв, в результаті – все болить, все дратує та нічого не хочеться.

Ні, хочеться! Хочеться передушити всіх без кінця, хто дзвоне на мобільник, штовхнути кішку, яка вічно вимагає їжу, сховатися під ковдру та спати як мінімум до відпустки. Знайоме?

Навіщо потрібен масаж?

Оздоровчий масаж – один з елементів, з яких складається так званий «здоровий спосіб життя». Нудно звучить це поняття? Правильно, тому що це теорія.

Відчуття після масажу – зовсім інша справа. «Життя таке» після масажу перестає здаватися нормою та неминучістю. Спробувавши, Ви зрозумієте, що буває по-іншому. І це «по-іншому» – набагато краще.

Приходячи на масаж до грамотного професіонала, Ви відпочиваєте, але насправді (на відміну від звичного «відпочинку» перед телевізором або в задимленому шинку – знову сидячи, до речі) – м’язи отримують навантаження.

Ви працюєте на своє здоров’я, на своє майбутнє. На себе. Чи працюєте лежачи, в теплі, під приємну, розслаблюючу музику, коли про Ваше здоров’я піклуються чуйні руки професійного фахівця з масажу.

Любіть себе, вимагайте уваги до себе від себе ж самого – це варте вкладення часу та сил.

Записуйтеся на масаж в Харкові  та приходьте до наших фахівців.

Зробіть це прямо зараз!

Ми чекаємо Вас.

comments powered by HyperComments