Постізометрична релаксація

Постізометрична релаксація

Постизометрическая релаксация

Постізометрична релаксація (ПІР) – є максимально ефективною методикою розслаблення м’язів, що знаходяться навіть в глибоких сегментах опорно-рухового апарату.

Постізометрична релаксація побудована на м’яких техніках мануального впливу з метою збільшення рухливості хребта та суглобів, відновлення еластичності м’язів та зв’язок. У маніпуляціях проводиться поєднання дозованого розтягування м’язів та зв’язок після узгодження їх напруги пацієнтом.

Записатися

Після такої хитрої маніпуляції рефлекторно спрацьовує фізіологічний механізм зниження м’язового гіпертонусу. Саме цей дивовижний та можна сказати чарівний механізм лежить в основі методу постізометричної релаксації, де мануальні прийоми створюють найбільш вигідні та легкі умови, при яких м’язам простіше розслабитися.

Постізометрична релаксація м’язів повертає блокованим та важкорухомим суглобам максимальну свободу рухів, усуває хронічні ниючі болі та спазматичну напругу м’язів.

Постізометрична релаксаціяОсобливо ефективно проводити сеанси постізометричної релаксації в поєднанні з різними методиками масажу, такими як 3Д масаж, лікувальний масаж, остеопатичний масажміопластичний масаж, іспанський масаж …  У поєднанні з масажем добре розігріті м’язи значно краще розтягуються, та звісно наступні мануальні прийоми проводяться практично безболісно. Після сеансу постізометричної релаксації пацієнт завжди відчуває приємне розслаблення, легкість ходи та повну свободу рухів.

comments powered by HyperComments