Остеопатія, Краса, Здоров’я … Харків

Остеопатія, Краса, Здоров’я … Харків

Остеопатія, Краса, Здоров'я

У сучасному світі люди хочуть бути не тільки здоровими, але і красивими. Багато хто вже знає, що таке остеопатія та який лікувальний ефект справляє на весь організм людини.

Також було виявлено, що остеопатія володіє найпотужнішим косметологічним ефектом. Тому на базі остеопатії та її методів ми створили естетичний напрям для коригування тих чи інших змін в області обличчя та зони декольте – Міофасціальне моделювання обличчя та тіла (естетика обличчя та тіла).

Які ж головні відмінності естетичного моделювання від всіх інших процедур по обличчю?

  • Остеопатія, Краса, Здоров'яРобота з усім організмом відразу (один з головних принципів остеопатії: організм – єдина цілісна система, де будь-яке порушення в одних його частинах неминуче впливає на інші). Тобто фахівець працює не тільки з обличчям клієнта, а й знімає напругу в тих областях його тіла, які взаємопов’язані з проблемами обличчя. (Наприклад, проблеми з кістками таза або хребта дуже сильно можуть впливати на кістки лицьового черепа, до яких кріпляться мімічні м’язи). Це призводить з одного боку до скутості, а з іншого до перерозтягнення м’язів обличчя =>  асиметрії обличчя, погіршення кровопостачання тканин => живлення їх;
  • Естетичне моделювання обличчяРобота з причинами проявів (ми не змінюємо шкіру (тобто наслідки), а знаходимо та усуваємо причини). Крім порушень кісток, про які ми говорили вище, може бути ще порушення внутрішніх органів, нестача вітамінів та мікроелементів, води, зміна кількості та якості тканин, затиски м’язів та передавлювання судин. Психоемоційний стан також відіграє велику роль у зміні стану шкіри та появі зморшок при часто повторюваному виразі обличчя, з чим теж працює остеопатична корекція обличчя та тіла;

Записатися на сеанс

  • Остеопатія – делікатний та безпечний метод, заснований на визнанні потенціалу Здоров’я та Краси в кожній людині, що знаходить шляхи для свого вивільнення.

Застосовуючи остеопатичну технологію омолодження, фахівець усуває причину виникнення зморшок, тому ефект від лікування триває набагато довше, ніж після «ін’єкцій краси».

Записатися на навчання

comments powered by HyperComments