Що таке остеопатія?

Що таке остеопатія?

Що таке остеопатія?Остеопатія — медицина, яка оцінює людину як єдине ціле. Її мета – відновлення власних ресурсів організму через нормалізацію нервової регуляції, мікроциркуляції та рухливості тканин та суглобів.

Остеопатичне лікування індивідуальне. Немає обов’язкового стандартного набору процедур. Зазвичай позитивний ефект починає спостерігатися вже через 3-5 процедур. Після цього, можливо, буде потрібно кілька контрольних оглядів з періодичністю від 1 разу на тиждень до 1 разу на півроку. Лікар використовує для діагностики та лікування тільки свої знання та руки. Він не призначає ліків та не застосовує техніки, що заподіюють дискомфорт. Такий м’який та безпечний немедикаментозний вплив на організм людини запускає її внутрішні механізми одужання, що дозволяють відновити нормальне функціонування органів та систем, що повертає людині здоров’я, впевненість та комфорт.

ОстеопатіяПід час прийому лікар-остеопат проводить діагностику різних структур тіла пацієнта. Руки лікаря вловлюють найдрібніші зміни рухливості, структури, еластичності в м’язах, зв’язках, кістках, суглобах та внутрішніх органах, оцінюють їх форму, щільність, температуру, рухливість, відчувають вільний або утруднений рух рідин в організмі. Використовуючи м’які, безболісні техніки, лікар-остеопат допомагає організму повернути його нормальний фізіологічний стан.

Робота лікаря базується на глибокому знанні анатомії та напрацьованих навичках пальпації та чутливості рук. Завдання лікаря-остеопата полягає в нормалізації роботи всіх систем організму та запуску механізму самовідновлення. Остеопат в Харкові «показує» організму пацієнта шлях до здоров’я. Мета лікаря-остеопата не тільки в тому, щоб допомогти Вам розібратися в конкретній ситуації та прибрати больовий синдром, а усунути причину захворювання. Дотримуючись рекомендацій лікаря, ви зможете уникнути захворювання в подальшому та підвищити якість свого життя.

Записатися

comments powered by HyperComments