Остеопатична естетика обличчя або ботокс?

Остеопатична естетика обличчя або ботокс?

Остеопатична естетика обличчяЧому відбувається поліпшення під час процедури естетичного моделювання обличчя? Чи є це альтернативою ботоксу?

Все просто: одутлість та набряклість тканин обличчя, його «обвисання», а також нездоровий сірий колір, – це ознаки порушення кровообігу. Найкращий косметичний засіб для шкіри обличчя – це власна артеріальна кров, яка живить її та робить пружною та молодою. В ході лікування поліпшується як приплив, так та відтік крові, тому що остеопат звільняє судини від здавлення. Шкіра очищується від продуктів обміну, набуває набагато більш здоровий та квітучий вигляд.

Записатися на сеанс

Мімічні зморшки – результат надмірної напруги в м’язах обличчя. Ботокс блокує нервово-м’язові зв’язки та м’язи тимчасово перестають скорочуватися, за рахунок чого зморшки і розгладжуються. Але, якщо відновити баланс в тілі, усунувши затиски в м’язах, вони розслабляться природним чином, без введення препаратів. У плані розгладження зморшок ботокс поза конкуренцією, але при цьому страждає живлення шкіри, вона втрачає тонус, стає більш набряклою. Остеопатичне лікування підвищує життєвість м’язів, при цьому пацієнт повністю застрахований від виникнення асиметрій, пов’язаних з неправильним розподілом препарату.

Записатися на навчання

Остеопатична естетика обличчяНайчастіше в ході лікування вдається помітно зменшити існуючі асиметрії обличчя. Брови та очі стають більш симетричними, не так кидається в очі різниця в ступені вираженості носогубних складок, майже не помітно зміщення підборіддя в ту чи іншу сторону, яке існувало довгий час. Однак остеопат ніколи не ставить для себе завдання вилікувати або поправити щось одне, будь то головний біль, протрузія, набряклість обличчя або його асиметрія. Завдання остеопата – «полагодити механізм», оздоровити все тіло в цілому. Переконаний: тільки те, що здорово, може бути красивим.

Остеопатична естетика обличчя

comments powered by HyperComments