Остеопатичний масаж в Харкові

Остеопатичний масаж в Харкові

Остеопатичний масаж в ХарковіНаявність руху – це основна якість, яка відрізняє живе від неживого.

У людському організмі рухливість властива кожному його найдрібнішому елементу: всі клітини, тканини, органи, частини тіла та рідини постійно рухаються – спільно та один щодо одного. Обмеження, зміна характеру або траєкторії руху призводить до порушення функцій тіла. Зміщення хребців, порушення роботи суглобів, спазми м’язів, обмеження кровопостачання та погіршення функції важливих внутрішніх органів – ось можливі результати порушень рухливості.

Остеопатичне лікування спрямоване на виправлення та відновлення природного руху в організмі. Діагностика та лікування здійснюється руками лікаря-остеопата – він знаходить ділянки зі зміненими характеристиками руху, встановлює їх зв’язок між собою та з ураженою областю тіла – та, відновлюючи природну рухливість тканин, усуває їх дисфункцію.

Остеопатичне лікування в Харкові засновано на здатності нашого організму до самозцілення та передбачає єдність всіх його частин. Лікар-остеопат використовує в лікуванні в основному власні регуляторні механізми тіла.

Остеопатичний вплив м’який, нетравматичний та безболісний, тому у нього мало протипоказань та він добре підходить практично всім, включаючи вагітних та новонароджених.

Записатися

Мета остеопатичного лікування – відновлення балансу між усіма системами організму, активізація його захисних сил, підвищення рівня адаптації та опірності людини до будь-яких небажаних впливів та, в кінцевому рахунку, підвищення якості життя.

Здорові органи та тканини мають певну форму, щільність та температуру. За допомогою пальців остеопат “сканує” їх характеристики, визначає зміни, що відбулися внаслідок патологічних процесів. Часто виявляється, що причина головного болю криється в дисфункції печінки або нирок, а нездужання спини викликано порушеннями в стопі. Остеопат Харків не обмежується тим, що знімає болісні відчуття. Завдання остеопата – усунути причину захворювання, а не її наслідки.

Так само, остеопатичний масаж добре поєднується з краніосакральною терапією, структуральною остеопатією, вісцеральною остеопатією.

Остеопатичний масаж навчання

Школа остеопатії

Історія

Остеопатія – універсальна методика, яка базується на використанні м’якотканинних фізіологічних технік, розроблених більше 130 років тому. Засновником остеопатії є доктор Е.Т. Стілл, який в 1874 році розробив концепцію остеопатії, узявши найкраще з єгипетської та грецької медицини епохи Відродження.

Особливості

Лікар-остеопат Веснін ВолодимирОстеопатію можна застосовувати в будь-якому віці та в будь-якому стані, в тому числі під час вагітності. З її допомогою можна зняти більшість психологічних стресів, що виникають під час вагітності, полегшити адаптацію кісткової системи, м’язової та сполучної тканини, зняти різні больові та дискомфортні стани вагітних, викликані зміною постави та вагою плода. Так само можливе усунення дисфункції тазу, що забезпечить більш легкі та безболісні пологи.

Руки остеопата – це створений самою природою прилад; його особлива чутливість, що здобувається наполегливими тренуваннями, дозволяє вловити функціональні порушення навіть у новонародженого.

Головна перевага остеопатії перед іншими видами мануального лікування полягає в м’якому, делікатному впливі на організм.

Як відбувається масаж

Майстер за допомогою рук здійснює м’який, але потужний вплив на анатомічні структури черепа, хребта, крижів, м’язово-зв’язковий апарат, внутрішні органи з метою відновлення їх рухливості та оптимального функціонування.

Ефект

Розслаблення м’язів та зв’язок, лікування дисфункцій внутрішніх органів, усунення функціональних блоків.

Записатися

comments powered by HyperComments