Структурна остеопатія

Структурна остеопатія

Структурна остеопатія

Остеопатія – один з сучасних методів лікування різних захворювань у людини, заснований на нормалізації власного ритму біологічних тканин, запрограмованого генетичним кодом.

Основною лікувальною дією остеопатії є стимуляція механізмів самоконтролю організму. Одним з видів цього методу лікування є структурна остеопатія.

Вона застосовується при болях в спині, суглобових, кісткових та м’язових системах. При цьому усунення больового синдрому досягається без медикаментів, а шляхом легких дотиків рук лікаря та практично не помітних для пацієнта зсувів тканин.

Різні захворювання опорно-рухового апарату в даний час широко поширені та вражають частіше осіб молодого та середнього віку. Дані патології є причиною не тільки тимчасової втрати працездатності, але часом призводять до інвалідності.

При остеохондрозі хребта відбувається утиск нервових закінчень, кровоносних судин, що в свою чергу викликає не тільки розвиток хронічних болів в спині, але різні дисфункції внутрішніх органів та суглобів кінцівок.

При проведенні обстеження пацієнта лікар – остеопат визначає місця, де сталося з якої-небудь причини порушення нормального біоритму тканин та за допомогою спеціальних методик відновлює їх нормальну рухливість.

Слід врахувати, що остеопатія ефективна тільки при функціональних захворюваннях організму. При хворобах, викликаних наслідками операції, інфекційними захворюваннями, злоякісними новоутвореннями остеопатія не тільки не надає лікувального ефекту, а й може бути протипоказана.

Навчання остеопатії

Структурна остеопатія застосовується при різних захворюваннях опорно-рухового апарату. При цьому вона не просто усуває біль, але та впливає на безпосередню причину, що викликала захворювання, тим самим лікує саму хворобу, а не її наслідки.

Структурна остеопатія показана при наступних станах та захворюваннях: 

  • дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів (остеохондроз, артрити, деформуючий остеоартроз); 
  • наслідки травм опорно-рухового апарату; 
  • сколіози; 
  • болі, викликані обмеженням нервових волокон при міжхребцевих грижах, локалізованих в будь-якому сегменті хребта; 
  • радикулопатії, ішалгії; 
  • неврити. 

Структурна остеопатія лікує різні захворювання опорно-рухового апарату, та також сприяє м’якій стимуляції захисних сил організму.

Структурна остеопатія – це метод лікування не тільки дорослих людей, але й дітей, підлітків. Згідно з науковими дослідженнями у 40% дітей у віці від 5 до 15 років відзначаються різні види порушення постави, а 30% добре знає, що таке головний біль, болі в спині та венозна недостатність нижніх кінцівок. Відновити здоров’я дитини, уберегти її від приєднання інших різних захворювань можна за допомогою остеопатії, адже остеопатія є природний метод лікування. Вплив, який чиниться на організм людини, дуже м’який, тому лікування дає хороший результат та не має побічних дій.

Запис на сеанс

comments powered by HyperComments